Špatně je akorát oblast- správně Skály v údolí Říčky. Poloha Moravský kras.
Zapsal: Vlk, 01.02.2006 12:54:18
A lezli jste to někdo? Nějak jsem tam neviděl žádný jištění...
Zapsal: Horac, 01.02.2006 12:58:11
Však je to také bez jištění, buď OS nebo smrt, anebo na druhém, což pro nás staré Krasaře není styl :-).Ale myslím si, že ta cesta tu je napsaná ještě jednou.
Zapsal: vlk, 01.02.2006 13:01:24
Taky jsem to ještě nikoho neviděl lézt a to jsem tam loni byl celkem často. To už asi možná dřív nacvičím to Rozpětí kondora...:-)
Zapsal: Horac, 01.02.2006 13:10:00
Máte pravdu, byla tu duplicitně. Název, Sektor, Oblast, Poloha, Autor opraveni. Díky Žebříkovi a Vlkovi za pozornost.
Zapsal: libor, 01.02.2006 14:59:20
Jestli chceš vylézt Rozpětí, pocvič napřed pořádně v Extázi na Lidomorně a pak se jím projdeš a bude Ti připadat jako osmička :-) a já vím o čem mluvím. Jinak v této oblasti potkáš nečastěji asi Petra a pak mě :-).
Zapsal: vlk, 01.02.2006 16:09:55
Bezpochyby, Vlku, ty vždycky víš, o čem mluvíš, všude jsi byl a od všeho máš klíče ... z tvých komentářů mi to tak dost připadá...
Zapsal: Karkulka, 03.02.2006 13:04:42
Tak to jsi nepochopila milá Karkulko, kdo tu cestu zná ví jaký je tam boulder a podobný děláš v Extázi, takže potrénování ve spoďáku u 3.jištění v Extázi udělá svoje, vím to z vlastní zkušenosti, neb jsem Rozpětí nebyl schopen vylézt a po tomto tréninku to šlo snadno :-).
Zapsal: vlk, 03.02.2006 13:31:00
No jo kdo byl v krasu zna Vlka ;-)
Me rozsed zidlicku :(
Zapsal: noname, 04.02.2006 15:31:59
som pocul, ze z tejto cesty akosi "povypadavali" chyty a je "nelezitelna"...ci to je blbost?
Zapsal: tah-sha-tunga, 28.09.2007 14:05:19
blbost. secko je lezitelny. to zkus ne?
Zapsal: 28.09.2007 15:03:16
hej, aj tak sa to da napisat :D ...sak preto som to pisal v "" :D
Zapsal: tah-sha-tunga, 29.09.2007 22:16:09
tie nove borhaky, co su v jaskyni, tvoria povodnu liniu Bilych riditek, alebo je to nova linia/nova cesta?
Zapsal: tah-sha-tunga, 03.06.2008 00:47:41
Též by mě to zajímalo. Když jsem to tak okukoval, tak se mi ale zdálo, že lezitelné je to cca 1-2m vpravo od těch borháků (což by mohly být ty řidítka) a že ty borháky budou v něčem o dost těžším...ale na Bajerce je možné všechno :-)
Zapsal: foton, 03.06.2008 08:25:02
Bílý řidítka jdou šikmo doprava a jsou tak za 5+,právě proto, že tam něco povypadávalo a něco se tím vytvořilo, přes borháky přímo nahoru bez chytů řidítek jsme si říkali tak 6+ či 7-,hlavně nástup nejsou chyty a pak napravo od borháku zved přes totální obliny nahoru, ale pozor ani Petr, ani já nejsme relevantní :-))).Ale možná se už p letech pletu a Weisser si to pamatuje líp.
Zapsal: Vlk, 03.06.2008 09:19:03
Přes ty dva bh bych tipoval tak na sedmičku. Jinak ten druhej bh je asi trochu zbytečnej, protože je lehčí to nadlézt do madel a cvakat až ten další. Napiš mi k tomu Vlku nějaké info abych to mohl zadat na Lezce. Jsou to super příjemné kroky, doporučuji.
Zapsal: Čaj, 12.06.2008 20:04:26
info k tomu je take, ze je to cca za 7 a ten borhak az taky zbytocny nie je, lebo hore sa to ma ist zlava
Zapsal: tah-sha-tunga, 12.06.2008 20:31:13
vzadu v jeskyni je stará skobka, která dodá morálu do přelezu převisu, jen je potřeba si na ni vzít kevlarku - preso se do očka nevejde...ale za její stav neručím
marenaje to lehké, ale tím, že tam není jištění je to fest morálový, protože ten program tam úplně jasnej na první pohled není, přelez s prodlouženou skobou z jeskyně a pak až borháky z Koutem, do kterýho se to napojí
7-
RP
28.04.2016
je to lehké, ale tím, že tam není jištění je to fest morálový, protože ten program tam úplně jasnej na první pohled není, přelez s prodlouženou skobou z jeskyně a pak až borháky z Koutem, do kterýho se to napojí
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.