Co Piškote neříkej mi že jsi to nelezl?Nějakej komentář k obtížnosti by nebyl?? :))
Zapsal: Zajda, 14.06.2006 22:20:23
No jo, lezl. VIIIa to asi vážně není, IXa nevím... radši se zdržuju komentářů.
Zapsal: P., 15.06.2006 09:29:07
prijde mi to jako "klasicky" osmcecko..
Zapsal: pahyn, 15.06.2006 17:23:43
pod prvním chybí cvakací madlo-spoďák,od podzimu:(
Zapsal: Zajda, 15.06.2006 19:46:04
V novym je to za IX a sedí to.
Zapsal: 8b, 07.05.2011 19:38:42
VIIIc+/ IX- :) nechcete ten první trošku šoupnout dolů? třeba o 15cm.. teda nevím jaký spoďák tam byl předtím, ale teď to cvakání z lišt stojí za hovno..
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.