Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 14.Novák 10787 15.Lebloch 10647 16.Pail 10603 Bouldry: 14.Vaňous 10103 15.Šípek 10075 16.Jungling 10075 Hory: 8.Zaoral 5927 9.Nešťák 5095 10.Hess 4095
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Komentáře
Jaký to je? Už dlouho pod Ocúnem chodím a vzhlížím k tomu sokolíku, ale závratná výška mi bere morál;))Zapsal: janek, 02.07.2007 14:53:35
pod kruhem velký hodiny, k těm krásně natraverzuješ,nad kruhem myslím,že nic nešlo dát.Zapsal: david, 02.07.2007 16:29:07
nebylo by lepší napsat Sektor Ocún?? asi jo,že:) Jinak Janku..neboj se sokolíku nic,seš kluk šikovná.Zapsal: míra, 02.07.2007 16:31:29
Je to kráááásný Janku, netřeba se bát. Akorát odlepit se z nástupu mi přišlo trošku vachrlatý..Zapsal: Hurzy, 02.07.2007 16:43:22
Jedna z pěkných cest, co jsem lezl ve Skaláku. Škoda, že je tak krátká, člověk nastoupí a už je za půlkou stěnyZapsal: Zdeno, 04.09.2018 13:57:29
Nastup do sokoliku je tak za VII-VIIb dle velikosti postavy. Jedna z mála cest, kde výška je nevýhodou.Zapsal: Pavel M., 02.09.2019 08:18:18
Souhlasím se zpracováním osobních údajů .
Přelezy
Špicál VI OS 01.06.1998
Ještěrka VI OS 28.09.2003
Máca Lezec Pěkný, ale ta technika... Opět zvítězila síla vůle ▾ VI OS 20.08.2005
Pěkný, ale ta technika... Opět zvítězila síla vůle
Komíňák dobrání u kruhu ▾ VI OS 22.04.2007
dobrání u kruhu
šamony VI OS 23.04.2007
pól VI OS 08.08.2007
Coletta VI RC 05.05.2008
brecka6 VI OS 13.09.2008
Tatuss VI RP 14.09.2008
kudrnac pěkná cesta, bez problémová ▾ VI RC 23.08.2009
pěkná cesta, bez problémová
Kili VI RP 13.09.2009
hrubka VI OS 11.07.2010
barcza VI OS 25.04.2011
svihalek VI OS 14.05.2011
Horomirek VI OS 26.05.2011
Jandee VI OS 30.04.2012
placa VI OS 19.08.2012
draKubas *** ▾ VI OS 09.09.2012
***
dom VI OS 09.09.2012
jelucha VI flash 15.09.2012
Ru-XAc VI OS 02.10.2013
kubajs VI OS 01.05.2014
vaca34 VI OS 22.06.2014
Romano VI AF 24.06.2014
cert liberec rychle nahoru :-) ▾ VI OS 27.07.2014
rychle nahoru :-)
Chuck v květnu za kubajsem na druhým. Pěkný, jen nepanikařit nad kruhem! ▾ VI RP 07.09.2014
v květnu za kubajsem na druhým. Pěkný, jen nepanikařit nad kruhem!
kube951 VI RP 18.04.2015
Sax Už to nechci nikdy lézt na prvního ▾ VI AF 19.07.2015
Už to nechci nikdy lézt na prvního
Alex98 VI RC 24.07.2015
django VI OS 01.10.2016
ajgl VI OS 20.05.2017
siovni Jen jeden těžší krok od štandu. Pak pěkné hodiny ▾ VI OS 22.07.2017
Jen jeden těžší krok od štandu. Pak pěkné hodiny
Kwikwi VI OS 15.05.2018
Zdenál.F VI OS 29.08.2018
glin VI RC 07.10.2018
Sabinalanka Při nástupu důležité vyměnit v chytu levou ruku za pravou!! ▾ VI OS 02.05.2019
Při nástupu důležité vyměnit v chytu levou ruku za pravou!!
blacks VI OS 19.05.2019
Jandee VI RP 26.07.2019
Mikek VI OS 27.07.2019
Katie VI RC 20.10.2019
hacekj VI flash 18.04.2020
martan krásná cesta ▾ VI RC 25.04.2020
krásná cesta
draken VI OS 08.05.2020
1mikovec VI OS 09.05.2020
Maaty Nádherná požitková klasika :-) yess ▾ VI OS 30.05.2020
Nádherná požitková klasika :-) yess
Edros VI RP 04.07.2020
Mikek VI RP 18.07.2020
jelen VI flash 07.08.2020
jakubklos VI RC 15.09.2020
Katie VI RC 14.09.2021
blacks VI RP 13.05.2022
Martin 1995 VI OS 14.05.2022
Majušidlo Na druhaka ▾ VI - 17.06.2022
Na druhaka
Eda VI OS 14.07.2022
Krvák Michal to vytáhl první a odvázal se. Ja to tahal jako druhý, proto PP. Dříve jsem to lezl na druhého ▾ VI PP 08.07.2023
Michal to vytáhl první a odvázal se. Ja to tahal jako druhý, proto PP. Dříve jsem to lezl na druhého
lopi VI OS 01.05.2024
chlumac VI OS 01.05.2024
Novakos VI OS 10.07.2024
Plastovamasinka VI OS 11.08.2024
Fílas VI OS 01.05.2025
Norwell VI OS 25.05.2025
makys Moc hezký, akorát ten nástup do cesty. Do převisu za roh, není tam vidět, je to osolený. Byl jsem rád, že jsem na druhým. ▾ VI RC 10.06.2025
Moc hezký, akorát ten nástup do cesty. Do převisu za roh, není tam vidět, je to osolený. Byl jsem rád, že jsem na druhým.
stromolezec VI OS 16.08.2025
Přidání cesty do deníčku
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: