No zajimava cesta takovej dlouhej boulder a lehce previslej,madlo je nad druhym a pod poslednim
Zapsal: Lachtan, 19.08.2006 11:10:57
Asi nejlehčí desítka na Práškově ! :)
Zapsal: Zajda, 11.09.2006 19:46:22
Nejtěžší mezi prvním a druhým prý tam bylo dřív madýlko ze kterého se cvakal druhý kruh ,teď se cvaká docela obtížně!Ještě je zajímavej odlez od čtvrtýho:)
Zapsal: Zajda, 11.09.2006 20:21:27
No tak s tou nejlehci desitkou bych asi nesouhlasil...ale jinak asi jo:)
Zapsal: Lachtan, 11.09.2006 20:46:49
To se to leze, když jsou dobrý podmínky :-)
Zapsal: i, 12.09.2006 22:21:12
Jo jo jak říkáš dával sis to hezky ješte jednou gratulace , škoda že to magnusek nesmahl taky:)
Zapsal: Zajda, 12.09.2006 22:28:46
To jo podminky jsou byli a budou idealní
Zapsal: Lachtan, 14.09.2006 20:08:41
Podle nového průvodce jsem opravil klasifikaci z Xa/Xb na Xa.
novakjanejsem si jistej jestli jsem v tom nebyl ale lezl jsem to jako OS, NIC JSEM SI NEPAMATOVAL ALE PRO JISTOTU DÁVAM RP. Dolezl jsem ke 4 pak dolu nemá smysl lezt lehkou cestu na vrchol
Xa
RP
22.04.2015
nejsem si jistej jestli jsem v tom nebyl ale lezl jsem to jako OS, NIC JSEM SI NEPAMATOVAL ALE PRO JISTOTU DÁVAM RP. Dolezl jsem ke 4 pak dolu nemá smysl lezt lehkou cestu na vrchol
Ohne MBez mága, 10st.C, dolez po hraně, moralovým rajbasem - mírně nadpruměrně těžký typicky Prachovský
Xb
RP
11.10.2015
Bez mága, 10st.C, dolez po hraně, moralovým rajbasem - mírně nadpruměrně těžký typicky Prachovský
vojta (vlčák)V OS pád v posledním těžkým kroku - nad čtvrtým.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.