Tak tohle je fakt ulet kvepad - os, flash ...nebo...death??:-)) Raději si dej přezdívku osflash, jinak jestli je to tak, tak smekam.
Zapsal: Jirka , 07.03.2008 21:26:32
Nějaká blbost,podivejte na jmeno-Květoslav Padůče,flash téhle cesty snad není ani mozný.Prostě blbost!
Zapsal: m., 07.03.2008 21:33:41
Ja se klonim taky k nějaké blbosti nebo recesy,ale tak jako tohle je trochu hloupé. Rad si poslechnu jak to je doopravdy, popř. nějaké foto že?:)...jinak bych byl pro potom smazat odsud tyhle komentáře, moje klidně , protože se tu ma komentovat cesta a ne nějakej os-flash demon.Ted se to akorat nabizi to tu probrat,tot asi tak vše.
Zapsal: Jirka, 07.03.2008 21:38:31
Pokoušel jsem se ho kontaktovat a jeho emailova adresa je smyšlená. To je důvod pro odmazání této cesty z jeho deníčku. Když tak kontak na mě ví.
Zapsal: JirkaS, 08.03.2008 09:12:38
No asi pro smazání vsech cest,si myslím.
Zapsal: m., 08.03.2008 09:34:42
Kludne zmazte aj Riciho ved ten to aj tak vyliezol len do polky...
Zapsal: a, 08.03.2008 13:17:55
Ahoj,tu cestu jsem vylezl stylem pp,jen jse mi to přepnulo(nevědomky) na flash,tak se omlouvám.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.