Tak tuhle cestu bych dal určitě AF VIIIc.Je docela těžký vymyslet oblez prvního kruhu,potom nesmeknout pod druhým (cvaká se z dobrého)a dál stále svižným rajbem nahoru.RP bude o štěstí,dá se smeknout skoro všude.
Zapsal: Cuba, 11.06.2008 20:15:34
Ty si ale dobrej,ten krok od 1KR.SI NEJAK NEDOVEDU VYSVETLIT.mam na tom vak asi 13 let.
Zapsal: gorbi, 12.06.2008 19:14:04
Jo podle mě tak,IXc rp.
Zapsal: gorbi, 12.06.2008 19:15:20
Myslím, že to J. Slavík kdysi komentoval nějak v tom smyslu, že to bude asi nejtěžší VIIIb na světě.
Gratuluju, Kubo!
Zapsal: P., 23.06.2008 00:21:54
odlez od 1. je scifi!
Zapsal: Luk, 23.07.2008 23:03:27
Tak jestli to nemelo kusovku, tak Tomajda me predbeh a bez nej bych do toho ani nesel a shodli sme se na RP Xa. Cao Majkl
Zapsal: Majkl, 24.06.2010 22:30:17
Dobrej výkon kluci!! by jeden neřek že to vůbec půjde :-)
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.