Jj, Míšo máš pravdu. Začátek pod prvním jištění jsem lezl komínem, neb se to nabízí a je to v linii cesty. Jestli to je ojeb, možná, ale i tak krásná cesta a tehdy s příjemnými lidmi a o to jde! Tschus.
Zapsal: Fab., 01.12.2015 12:16:33
Ještě je to pořád lámavé, nebo už je to doolámané? Poprvé (1992) jsem vypad s docela velkým chytem v ruce.
Zapsal: K., 01.12.2015 16:23:58
Netvrdím, že uloupnout něco nemůžeš, ale když dáváš bacha a přemýšlíš o tom co bereš a na čem stojíš, je to v cajku. Hlavně s citem.
Zapsal: fab, 02.12.2015 09:15:05
Zdeno sorac,me to rikal herka kterej to lezl s tebou.urcite je lepsi to ojebat nez si rozbit drzku.jinak asi kdyz bych to zkousel,tak bych to vzal stejne.spodek je fakt za odvahu v lamavim.
Zapsal: gorbi, 02.12.2015 15:46:07
Spodek k BH lámavý není, odvaha je potřeba obvyklá.
Zapsal: Milano, 02.12.2015 21:57:38
Jo chce se se to nadechnout, přes ty chyty už přelezlo desítky lezců.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.