Sloučím, ale trochu mě rozhodila délka, 5m nebo 2 m?, že by to Petr lezl ze stoje? Potvrď mi prosím ještě, že v popisu u Mravenčení, je "nějaké 7B+/C bez názvu" právě Captain Kook.
Jo to bez názvu je myšlený captain kook. těžký jsou tak dva tři metry zbytek už je lehký. 5 m sedí.
Zapsal: Hanes, 16.03.2007 11:31:47
V novém pr. bude 7A+
Zapsal: hanes, 29.08.2007 09:19:02
7A+.
Zapsal: vilda, 14.07.2008 15:40:56
Oprava v novém bude 7A
Zapsal: hanes, 14.07.2008 20:44:59
7A? No nevim no. Neříkém že je to těžké,ale 7A se mě nezdá moc....
Zapsal: Herbik, 14.07.2008 22:03:17
Teda zas tak supr schazovat se to nemusí, viděl bych to v pohodě 7A+, na těhlech boulderech je hrozně naprt že při podmínkách je to lehčí, ale kdo si bude pořád vychytávat podmínky ne? lezem přece pro radost když je hezky :) 6C+ to je ujetý moc
Zapsal: Štěpán Stráník, 20.07.2008 13:06:45
Přesně,souhlas se Stěpánem,na ty boule musej být podmínky,nedávno sme to zkouseli,ale bylo vlhko tak to neslo.
Ze 7B+ az na 6C+?=kompromis 7A+ :-)
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.