Moc pěkný boulder,myslím že jeden z nejhezčích na Boru.
Zapsal: Herbik, 02.12.2006 15:18:37
Sel jsem pres dirky pravackou do takove oble misky, levackou horni dirka, dal jsem sel pravou na oblinu k hrane do ni pridat a az nahoru, oblina byla u hrany a obilena, tak netusim jestli je to tak spravne nebo ne. Nevi nekdo?
Zapsal: mira.k, 20.07.2011 21:27:13
Nutno řict že se to ojebáva s hranou, pač oblinka přes kterou by se to mělo lizt mágo neviděla, takže dnes poctivě, s hranu je to max 6B
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.