Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 47. 10037 48.Pelikán 10013 49.Zaoral 9994 Bouldry: 47.Chovanová 9153 48.Ondra 9134 49.Skočdopole 9103 Hory: 16. 3376 17.Abt 3287 18.Sukačová 3238
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Komentáře
V horní části hůře jištěné.Zapsal: bh , 00.00.0000 00:00:00 myslim ze jisteny je to dobre. mezi 2. a 3. kruhem jsou min. hodiny a taky se da dat dobra smyce (tem hodinam jsem zase tak moc neveril)...nejtezsi asi kolem 3. kruhu, ale moc hezka cestaZapsal: dejv , 13.04.2009 13:16:41 Nejtěžší mi to teda rozhodně přišlo pod prvnim...Zapsal: 09.05.2010 21:00:23
Rozhodně nejtěžší pod prvním :)Zapsal: TujboPefa, 05.09.2011 09:35:07
Souhlasím se zpracováním osobních údajů .
Přelezy
Ádr VIIIa OS 04.05.2003
ruza VIIIa OS 29.08.2004
Hanes VIIIa RP 25.03.2005
Angrešt VIIIa AF 10.08.2006
Angrešt VIIIa RP 10.08.2006
berny VIIIa OS 30.04.2007
TomášM. VIIIa RP 14.10.2007
max VIIIa AF 16.08.2009
krab VIIIa RC 20.08.2009
barcza VIIIa AF 28.08.2009
patapufa příště snad v lepším stylu ▾ VIIIa RK 17.04.2010
příště snad v lepším stylu
krab VIIIa RC 24.04.2010
MichalB VIIIa OS 08.05.2010
Stuba VIIIa OS 31.07.2010
Něma VIIIa RP 22.04.2011
Marczany VIIIa RP 18.05.2011
asu neregulerně sem cvak první, dyž sem ho čap a pod třetím na chobot ▾ VIIIa AF 06.07.2011
neregulerně sem cvak první, dyž sem ho čap a pod třetím na chobot
TujboPefa VIIIa RP 03.09.2011
Komíňák nejtěžší pod prvním. nepříjemné. Jednou jsem si skočil na zem ▾ VIIIa RP 24.05.2012
nejtěžší pod prvním. nepříjemné. Jednou jsem si skočil na zem
zoban VIIIa OS 08.05.2013
dom k prvnímu mazec, od druhého rajbas za zavlhké nic-ještě větší mazec, vršek lezt zprava... ▾ VIIIa AF 27.10.2013
k prvnímu mazec, od druhého rajbas za zavlhké nic-ještě větší mazec, vršek lezt zprava...
urbasekd VIIIa RP 21.06.2014
hans1996 VIIIa OS 15.08.2014
draKubas hodně přísný ▾ VIIIa OS 16.05.2015
hodně přísný
krab už jsem to lezl, ale hezká cesta ▾ VIIIa RP 29.04.2016
už jsem to lezl, ale hezká cesta
mimi VIIIa OS 17.05.2016
PR VIIIa OS 06.07.2016
Lukasdolecek VIIIa PP 30.07.2016
honza k. špatně jsem to zmapoval a musel slízat pod prvním :D ▾ VIIIa RP 01.07.2017
špatně jsem to zmapoval a musel slízat pod prvním :D
Polda JPPP VIIIa OS 21.04.2018
Rimsi VIIIa - 06.06.2018
vojta.r VIIIa OS 28.06.2020
Lukš VIIIa OS 28.07.2020
Martin73 TR, pád pod prvním, těžší po dírkách ▾ VIIIa - 14.08.2021
TR, pád pod prvním, těžší po dírkách
Mikuláš VIIIa OS 13.08.2024
Přidání cesty do deníčku
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: