Nemohu poradit, mohl bych být někým osočen, že jsem mu zkazil OS, ale je třeba si uvědomit, že lezu šestku a nejsou tam zakázané chyty a stupy.:-).
Zapsal: Vlk, 02.10.2007 22:07:08
Kdo to chce lezt OS, nectete dal! :-)
To jako znamena, ze mam odlezt nekam dal, a pak se vratit? Ja uz to OS nedam, takze kde, na kterou stranu a jak daleko? :-)
Zapsal: o.., 02.10.2007 22:12:02
Leze se to mírně zprava (ale né zas dva metry), jak taky jinak, když rovně to nejde. Vyhoupnutí na ten převísek ale stojí za to, chce to opravdu ale hodně vysoko zvedat nohy :-)
Zapsal: Moaré, 02.10.2007 22:40:13
jojo, zprava od borháku přímo přes ten blok. Skvělá!
Zapsal: tulak, 17.10.2007 20:01:57
za prvé je to fakt nádherná cesta,nevím proč je v hnusácích... za druhé to není těžší než 6+, jestli hledáte skutečně těžkou šestku, zkuste Podzimní nebo Meles!
Zapsal: švihy, 23.09.2009 17:01:32
meles je 6+?
Zapsal: majki, 23.09.2009 17:32:28
některé hnusy jsou dost mimo. Už je to tak. Živoření je jedna z nej 6 v KRase
Zapsal: tul, 23.09.2009 17:52:23
a kam se to jde pak nad tím převískem? mírně doprava nahoru do tý spáry? nebo zase doleva do stěny?
Zapsal: janek, 24.09.2009 10:04:02
Stenou...
Zapsal: Mrnda, 24.09.2009 11:57:00
Co s tím od prvního? Rovně jsem v tom šestku neviděl ani náhodou. Leda to směřovat mírně doprava do toho kouta do spoďáko-spáry, ale v průvodci je přímo rovně, tak nevím
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.