Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 34.Kubíček 10215 35.Chejn 10208 36.Jeřábek 10200 Bouldry: 34.Stribrny 9534 35.Kollár 9503 36.Zímová 9428 Hory: 5.Bloudek 6420 6.Hlahulek 6350 7.Švihálek 6092
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Název cesty: Sokoban Klasifikace: 7A Typ cesty: boulder Sektor: Kontejnér Oblast: Bor Poloha: Broumovsko Obtíže: boulder Sklon: kolmá Délka: 4 m Jištění: bouldermatka Autor: Herbik, 24.6.2007 Popis: Stěnou podél stromu n.v.
Poznámka: SD; Bez stromu :-)
Zapsal: Herbik, 24.06.2007 20:25:51
* * * * * * * * Hodnocení / Počet: 8 / 1 Všechny cesty Nová cesta
Komentáře
Rozhodně lehčí! 6c+ maxZapsal: Matty, 29.12.2012 13:07:40
Když už tak 6C+ :)Zapsal: Vivaista, 29.12.2012 18:08:21
7A vypadá fakt jinak. 6C MAX, tam neni špatnej chyt ani špatnej stup, všechna čest, ale nechápu jak si tohle můžete zapsat za 7A.Zapsal: MK, 21.07.2013 20:30:36
srovnejte to s "Adr fitnes" nebo s "Atlantida" a musíte uznat sami, že je mezi tím stupeň až dva rozdíl.Zapsal: MK, 21.07.2013 20:33:53
Ok 6C+ Může být.Zapsal: Štěpán Stráník, 21.07.2013 22:40:18
jo spíš lehčí než 7AZapsal: honza k., 09.05.2015 14:12:32
když vidím, jak se v tom trápí i vyloženě dobří lezci, tak si to tu klasu zaslouží. Holt ne každý má metr osmdesát a nestřílí to z dola do topu :) Prostě lehké 7AZapsal: jop, 20.08.2016 08:02:16
Souhlasím se zpracováním osobních údajů .
Přelezy
Š Stráník 7A solo 27.06.2007
noo noo 7A solo 27.06.2007
Majzlík 7A flash 18.04.2008
JIŤA 7A+ flash 18.04.2008
Monroe 7A+ solo 02.08.2008
fialka 6C+ solo 09.05.2009
sandokan 6C+ solo 30.08.2009
Luky1992 7A solo 26.06.2010
honzazima 7A solo 11.07.2010
Kosta klasa nevim. Netušili jsme co lezem tak jsme to přeběhli :) ▾ 7A solo 23.10.2010
klasa nevim. Netušili jsme co lezem tak jsme to přeběhli :)
wocas s klasou teda nevim ,kostic ,mira ▾ 7A OS 23.10.2010
s klasou teda nevim ,kostic ,mira
jindro 7A solo 21.05.2011
Bublina 7A solo 04.06.2011
Aliosa 7A solo 05.06.2011
LKabrt Nejtezsi je neoprit se o strom :-) ▾ 7A solo 04.10.2011
Nejtezsi je neoprit se o strom :-)
luctramp 7A solo 13.11.2011
trumen 7A solo 17.11.2011
Echis 7A solo 28.04.2012
Vivaista 6C+ solo 02.06.2012
terkap 7A solo 10.07.2012
Matty Hořák 6C+ solo 17.11.2012
Malá Péťa 7A solo 16.06.2013
Soli 7A solo 16.06.2013
le big zloba mac 6C+ OS 20.06.2013
Mrnda Fajné, nejtěžší je nedotknout se stromu ▾ 7A solo 07.07.2013
Fajné, nejtěžší je nedotknout se stromu
peliska 6C+ solo 20.07.2013
TomášM. 7A solo 29.07.2013
Teriér 6C+ solo 26.08.2013
handlíř jan 6C+ solo 06.10.2013
matha 7A solo 03.04.2014
novakja 7A solo 19.04.2014
Páťa 7A solo 07.06.2014
Joshka 7A solo 16.06.2014
R.vantuchova 6C+ solo 21.06.2014
monca 7A solo 28.06.2014
petrss 7A solo 28.06.2014
LArock Nechápu co jsem tam minule vyváděl, dneska na první a docela soft 7A oproti ostatním ▾ 7A solo 29.07.2014
Nechápu co jsem tam minule vyváděl, dneska na první a docela soft 7A oproti ostatním
Lepra 7A solo 02.08.2014
honza k. vloni jsem v tom byl zahorka pár pokusů (5?), jela bolule na spaře ▾ 6C+ solo 08.05.2015
vloni jsem v tom byl zahorka pár pokusů (5?), jela bolule na spaře
asu 6C+ solo 12.07.2015
cimprcampr 7A solo 28.08.2015
MickaP. 7A solo 28.08.2015
Listy 7A solo 29.08.2015
Žížala 7A solo 22.09.2015
zaoralf 7A solo 10.10.2015
Hapik hezká linka, nejtěžší je nedotknout se stromu... ▾ 6C+/7A solo 29.04.2016
hezká linka, nejtěžší je nedotknout se stromu...
Karel Lavička 7A solo 04.09.2016
petzlplast 7A solo 27.04.2018
Grommet 7A flash 05.05.2018
Karlito pěkné, klidně 7A ▾ 7A solo 08.05.2018
pěkné, klidně 7A
dorrdo 7A solo 25.05.2018
jeremy_jenda 7A solo 30.06.2018
mountainini 7A solo 20.07.2018
Marczany 6C+/7A OS 04.05.2019
Ciganče 7A solo 22.06.2019
romisak 6C solo 05.07.2019
Hvězdář 7A solo 11.04.2020
annis 7A flash 11.04.2020
Lukaj 6C+/7A flash 12.04.2020
střep bez smrku ▾ 6C solo 09.05.2020
bez smrku
relic 7A solo 08.08.2020
verca_mn 7A solo 13.08.2020
marcajs 6C+/7A solo 30.04.2022
abvdah 7A solo 01.05.2022
kikinka00711 7A solo 16.07.2022
martinchytil 6C OS 29.09.2023
barborabejdakova 6C+ solo 25.09.2024
django 6C+ OS 29.09.2024
Lukej 6C+ solo 07.03.2025
KaczkaZ 7A solo 08.03.2025
jirina 7A solo 17.04.2025
ospáček 6C+ solo 20.04.2025
PetrOliva 7A flash 02.05.2025
Lucaa 7A flash 25.08.2025
AK 7A solo 30.08.2025
piki 7A solo 13.10.2025
Šikulka! 7A solo 04.04.2026
Norwell 7A solo 04.04.2026
Štůca Za mě pro menší dost těžký a 7A si to zaslouží. ▾ 7A solo 04.04.2026
Za mě pro menší dost těžký a 7A si to zaslouží.
jackalpackal jako 6C mi to teda nepřišlo, ale chápu, že když je člověk větší tak šlápne na lepší nohy, já v tom zatnul fest ▾ 7A flash 04.04.2026
jako 6C mi to teda nepřišlo, ale chápu, že když je člověk větší tak šlápne na lepší nohy, já v tom zatnul fest
Ladis 6C+/7A solo 09.05.2026
Přidání cesty do deníčku
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: