LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Místní klasifikace: mluví; nemluví; nemluv na mě!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
2. liga Pardubice (13.06)
SP rychlost Zakopane (POL) (14.06)
SP paralezení Innsbruck (15.06)

Žebříček
Cesty:
13.Smetanová 10887
14.Novák 10787
15.Lebloch 10697
Bouldry:
13.Břicháček 10175
14.Vaňous 10103
15.Jungling 10075
Hory:
13.Zvonková 4029
14.Chomová 3836
15.Sukačová 3810

Výsledky
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)
SP Madrid (28.05)

Deníčky
5945 lezců
1229880 cest
Nové přelezy:
Princ A Ch 9
Cundoleeza Xb
Překvapení 9
Daywalker 9+/10-
Logaritam 7b
Dumbo 9-
Respekt 10-
Zrození Hv 9
Plan B 10
Vogeln Ver 9+

Stěny
V 16 - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Název cesty:

Protektor

Klasifikace:IXc
Typ cesty:skalní
Sektor:Na Lewo Od Starych Schodów
Oblast:Szczeliniec Wielki
Poloha:Polsko
Obtíže:technika
Sklon:kolmá
Délka:25 m
Jištění:6 kruhů, hodiny
Autor:Waldemar Podhajny a Tadeusz Ciszinski, 1991
Popis:
Stěnou šikmo doprava přez 4 kruhy do vod. zářezu (hodiny)  a následně vzhůru přez další 2 kruhy na vrchol.
Poznámka:
celkově nesnadné
Zapsal:Jiří Ponomarev (George-JP), 07.08.2007 22:06:51

 

Hodnocení / Počet:   0 / 0

  
(hezčí cesta - více bodů)

 Všechny cesty
 Nová cesta

Komentáře

pozor nad 4.kruhem než se doleze do zářezu tak tam zlotřile duní asi stokilovej sokol (možná se i hejbe) tak dávejte bacha! a neudělejte si hnědej proužek :)
Zapsal: malej bejk, 12.10.2007 12:00:48

Čau. Nemáte někdo náhodou průvodce na Hejšovinu a slyšel jsem, že je tam omezené lezení a někde uplně zakázané. Jak to s tím je?
Zapsal: Komíňák, 12.10.2007 12:04:50

no omezené? :) to asi nee... ;) Průvodce vpodstatě na skoro všechny části jde najít na netu redpoint.pl myslim. Dá se i sehnat normálně ke koupi. Zkus sportiv redpoint v teplicích tam ho koupil kámoš.
Zapsal: malej bejk, 12.10.2007 12:24:44

Už ho nemaj ale na to www.Redpoint.pl je asi půlka z něj a i jedna oblast poblíž. A Hladké stěny, což je Málá Hejšovina. Jinak pokud vím tak zákaz byl nebo je na věžích nahoře na malé Hejšovině, ale tam je lezení spíš klasické, pěkné malé věžičky, ale nic na co by tam člověk nějak moc jezdil. Na ůdolních stěnách se lozit může.
Zapsal: George-jp, 12.10.2007 13:11:52

OK díky pásci. Do Redpointu jsem hned volal a nic nemaj. Zkusím to tedy na netu i když už jsem byl jednou neúspěšný. A jestliže někdo máte originál průvodce nešlo by ho okopírovat a poslat na moji adresu prosím. Vše samo zaplatím. Dík moc a sory že to vyřizuji tady v diskusi u nějaké cesty.
Zapsal: Komíňák, 12.10.2007 17:08:55


 Přidání komentáře 
Jméno
Email
Komentář

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 

Přelezy

George-JPDneska to šlo pěkně.IXb/IXcRP21.09.2007
Dneska to šlo pěkně.
Malej bejkasi bych měl dát spíš IXa ve srovnání s kantem trabantem si tady člověk cestou dá kafčo - teplické VIIIcIXbRP11.10.2007
asi bych měl dát spíš IXa ve srovnání s kantem trabantem si tady člověk cestou dá kafčo - teplické VIIIc
ruzaIXcPP29.05.2016
SumecParádní lajna, bouldr dole pro mě určo IXc a nahoře se eště leze :-). První průlez docela temnota, takže radost z druhýho.IXcPP23.04.2018
Parádní lajna, bouldr dole pro mě určo IXc a nahoře se eště leze :-). První průlez docela temnota, takže radost z druhýho.

 Přidání cesty do deníčku
 Foto dne:
Anatolia
Celik Kalp, 6+
 Databáze cest:
Všechny cesty (192266)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Ingrid Espelid 5b Romsdalen
Spørsmålstegnet 5c Romsdalen
Jordan vet hvordan 6a+ Romsdalen
Diederet 5a Romsdalen
Bjørns sult 6a+ Romsdalen
Nově komentované:
Podpásovka 5b Davle
Krucifix 8+/9- Holštejn
Údolní Cesta VIIa Tisá - Velké Stěny
Geronimo 8A+ Viklany
Mi si è aperto il buchino 6a Lecco/Como

 Nově v diskusi:
Re: Presky | Re: Presky | Re: Rozpočítání amortizace | Re: Presky | Re: Horn - Hornopožárský les | Re: Horn - Hornopožárský les | Re: Presky | Re: Presky | Presky | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Neuznat | Re: Neuznat | Re: Neuznat | Re: Novy trend | Re: Neuznat | Re: Je za tím fyzička, neznalost nebo něco víc? | Re: Je za tím fyzička, neznalost nebo něco víc? | Re: Je za tím fyzička, neznalost nebo něco víc? | Re: Je za tím fyzička, neznalost nebo něco víc? | Re: Neuznat |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (125)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (84)
SP v lezení na obtížnost Praha (26)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (13)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (12)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (10)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)
Zákaz lezení na Kozlovi (4)
Nová venkovní bouldrovka na střelnici Placy u Příbrami (2)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky | Průvodce pro staromilce | LaSportiva Python 42 | Hledám pronájem bytu Děčín,Ústí nad Labem | Spacák Patizon g1100 | Tilak Raptor, vel L., goracovka | Expedicni boty, výškovky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1121 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1237 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1436 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1399 
 Neřeším to – lezu vše 
 1099 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi