Dnes jsem dal variantu ze sedu. Vidím to na 7A.
Nesouhlasím s tím psát sd pod stejný název. Jak někde u Salmolenky Píše Danny, že je v tom bordel, tak souhlasím.
Sd je označeno červenou šipkou s patkou. Dávám tomu název Pyča pytel pysk!
Zapsal: Valmar, 23.03.2013 19:28:22
Tak jsem nakonec nechal název a přidal jen sd.
Dobrý důvod proč to oddělit je podle mne ten, že když chce člověk vyjádřit osbní hodnocení klasifikace, tak teba u tohohle boulderu by nebylo jasný, jestli lezl sd, nebo nadhodnocuje variantu ze stoje..
Zapsal: Valmar, 23.03.2013 22:20:19
U tohoto bouldru je to uplně jedno, protože je to uplně stejně těžký, také proto je to puvodně jen ze stoje, ale každý jak chce ;)
Zapsal: Jirka, 24.03.2013 13:07:56
Ahoj Jirko. no jak se to vezme. Já viděl, jak to většina začíná pravou už v té klíčové liště. Ze se du je tam nějaká omáčka a pak hlavně krok z lezecké pozice do té lišty. a to mi přijde docela rozdíl. Je i možné, že se z té lišty ze stoje začínat nemá.. vyšší lidi na ní z 1 bouldermatky dosáhnou. SD start mi přijde, že to jasněji definuje. a ten ploskovej rozdíl tam podle mne minimálně je.
Zapsal: Valmar, 24.03.2013 18:53:32
pokud neni v pruvodci definovan SD, tak je to ze stoje. Pokud neni start ze stoje dale eliminovan, tak muzes zacit kdekoliv, kam dosahnes/doskocis.
Uznavam, ze se sedu to bude o dost tezsi, nevim jestli jen o to plusko.
Prislo mi na tomto boulderu vzdycky divne ze se nezacina z madla dole. Souhlasim s Jirkou ze na obtiznost to znatelny vliv nema (jak jsem to lez ja) ale prislo by mi v tom pripade SD jako "default" takze se Valmarovi nedivim ze to tak lez. A zvlast jestli to tak skutecne ztezkne pro vysoke tak je to jen dobre, tem je treba hazet klacky pod nohy, kdykoliv to jde.
Zapsal: Hook, 24.03.2013 20:27:10
Souhlasím s Dannyho definicí stand startu, proto jsem to zapsal jako novej boulder. Prstolam SD. Pro mě to teda ze sedu těžší jak 7A není.. Když se vyjádří víc lidí, bude jasněji Hawk
ValmarKluci díky za program..
6C+ sedí víc, než 7A v průvodci. Typický hlubočepský krok
6C+
flash
03.03.2013
Kluci díky za program..
6C+ sedí víc, než 7A v průvodci. Typický hlubočepský krok
Dannyhm, lez jsem to za 7A :) podle pruvodce. muj antistyl. uprimne tezko rozlisovat jestli 6C+ nebo 7A. kazdopadne mi to lehky neprijde a to ani v zime, v lete hruza. Pítrs vymyslel sekvenci.
7A
solo
03.03.2013
hm, lez jsem to za 7A :) podle pruvodce. muj antistyl. uprimne tezko rozlisovat jestli 6C+ nebo 7A. kazdopadne mi to lehky neprijde a to ani v zime, v lete hruza. Pítrs vymyslel sekvenci.
ondraszalamovaci jednokrokovka, nejdriv jsem si myslel, ze to dneska padne na par pokusu, ale pak jsem jich par nasazel a furt nic, jednou jsem sjel i z toho madla, pak jsem si odpocinul a uz to padlo z prvni
6C+
solo
30.11.2013
zalamovaci jednokrokovka, nejdriv jsem si myslel, ze to dneska padne na par pokusu, ale pak jsem jich par nasazel a furt nic, jednou jsem sjel i z toho madla, pak jsem si odpocinul a uz to padlo z prvni
MihalMoje detske trauma: 2011 Hoox suchej fles tak idiotskym programem, ze pri pokusu o jeho opakovani jsem si akorat prolezl kuzi. 2013 s vokem uz ani nevim proc jsem nevylezl. Ted jsem konecne mel treni i klid na vymysleni rozumnych noh. Spravna poloha PN to cele resi a dela z toho rozumnou flesovku.
6C+
solo
21.11.2015
Moje detske trauma: 2011 Hoox suchej fles tak idiotskym programem, ze pri pokusu o jeho opakovani jsem si akorat prolezl kuzi. 2013 s vokem uz ani nevim proc jsem nevylezl. Ted jsem konecne mel treni i klid na vymysleni rozumnych noh. Spravna poloha PN to cele resi a dela z toho rozumnou flesovku.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.