BebulMůj hlavní cíl pro tento zájezd. Frenkee mi v práci řekl, že bez 7b se nemám vracet domů :). Tři dny zpátky jsem to málem OS/Flashoval (netrefil jsem směr v závěru). Teď to padlo hned z první řachy, skoro mi ani nenateklo :)
7b
RP
18.03.2011
Můj hlavní cíl pro tento zájezd. Frenkee mi v práci řekl, že bez 7b se nemám vracet domů :). Tři dny zpátky jsem to málem OS/Flashoval (netrefil jsem směr v závěru). Teď to padlo hned z první řachy, skoro mi ani nenateklo :)
ondraszkousel jsem to uz pred trema rokama, ted jsem to prolez prvni den, ale na pokus uz nebyl cas ani sila, dalsi den jsme sli lizt nahoru, tak jsem ukecal Monstryho, aby tam se mnou zasel, ze dam jeden pokus a pujdem a padlo to hned na rozlez! radost:)
7b
PP
21.02.2014
zkousel jsem to uz pred trema rokama, ted jsem to prolez prvni den, ale na pokus uz nebyl cas ani sila, dalsi den jsme sli lizt nahoru, tak jsem ukecal Monstryho, aby tam se mnou zasel, ze dam jeden pokus a pujdem a padlo to hned na rozlez! radost:)
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.