hele, tadle cesta už tady je uvedená jako varianta cesty Hudrej si jinde, ale podle gorbiho to vede na Bludiště. tak kde to teda vede? můžeš to trochu upřesnit?
Zapsal: DX7, 29.05.2008 23:02:44
Je to fakt Morous,Sory
Zapsal: gorbi, 04.06.2008 10:50:01
Autoři: M.Zedník (Miláno),J.Štumpf (Šakal), 6.9.2005
Napřímení původní c. Hudrej si jinde (Šakal x M.Mlejnek)
Zapsal: Milano, 05.06.2008 13:56:47
Pěkná, už dole se leze, úplně jinak, než by člověk čekal - a klíčové místo je nahoře, od posl. K.
Zapsal: Piškot, 29.07.2008 18:43:10
už původní směr je lezení,a to napřímení to trochu opepřilo.ten krok od posledního kr.za žábu je fakt peprnej.
Zapsal: gorbi, 29.07.2008 19:22:24
Hm, tak žábu jsem nikde neměl :)
Jinak - klidně bych jí taky dal i VIIIc.
Zapsal: Piškot, 29.07.2008 20:31:03
V novým průvodci se to menuje Stěžovací varianta a potvrzuje se Piškotovo mínění, že je to RP VIIIc.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.