leze se to pouze po hraně nebo se může kolmá stěna pro nohy která k tomu hodně svádí? :)
Zapsal: Košťa, 04.04.2011 16:26:36
Jak říká Jacky Godoffe - "tady máš boulder a dělej co umíš.. "
nějak bych to neomezoval, ta stěnka k tomu svádí a nevím o nikom, že by se tak omezoval.. :)
někde snad je i video, jak to leze Vilda
Zapsal: jenda, 04.04.2011 18:25:30
ok, ja jen ze s ní mi to prislo na 7B+ nejaky sjizdny :)
Zapsal: kosta, 04.04.2011 19:12:59
Ta výlezová šestka Zácpa mi přijde od minula trochu olámaná, tak bacha, dá se tam ještě kydnout:)
KostaMinule jsem nevěděl co lezu tak jsem to vylezl doprava místo po hraně nahoru/30min/. Dneska hned z první. S klasou fakt nevim, mozna by to mohlo být jen 7A? :-))) nevyznám se v tom :/
7B+
solo
05.04.2011
Minule jsem nevěděl co lezu tak jsem to vylezl doprava místo po hraně nahoru/30min/. Dneska hned z první. S klasou fakt nevim, mozna by to mohlo být jen 7A? :-))) nevyznám se v tom :/
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.