Sinnerdole nejaky uzliky/male ufa, je tam neprijemny prekrok kolem briska kdyz se nalejza, pak je to osolene ale ok, da se tam uvnitr v jeskyni zalozit neco…. Dal se leze ke kruhu a pak sparou ktera je jakz takz ok, ale je relativne polozena… kdyz clovek vleze do vhloubeni pod sirocinu tak vpravo jde zalozit tutovy uzel a taky mikro ufo, pak uz valit a nerozhlizet se…. Do te previsle spary slo zalozit ufo (cervene nebo zlute tusim)
VIIb
RP
27.08.2025
dole nejaky uzliky/male ufa, je tam neprijemny prekrok kolem briska kdyz se nalejza, pak je to osolene ale ok, da se tam uvnitr v jeskyni zalozit neco…. Dal se leze ke kruhu a pak sparou ktera je jakz takz ok, ale je relativne polozena… kdyz clovek vleze do vhloubeni pod sirocinu tak vpravo jde zalozit tutovy uzel a taky mikro ufo, pak uz valit a nerozhlizet se…. Do te previsle spary slo zalozit ufo (cervene nebo zlute tusim)
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.