Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 19.Kalvas 10538 20.Sejbal 10400 21.Schockherr 10394 Bouldry: 19.Vejsada 10006 20.Šlapák 10000 21.Nespoutaný 9956 Hory: 23.X. 2532 24.Opice 2510 25.Moravcová 2460
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Název cesty: Nervové Zhroucení Klasifikace: VIIa Typ cesty: skalní Sektor: Drábský Masiv Oblast: Drábské Světničky Poloha: Český Ráj Obtíže: boulder Sklon: kolmá Délka: 25 m Jištění: 1 kruh, smyce Autor: Peter Dieška stř. Pavel Ščevlík, S.Lukavský, 30.8.1978 Popis: Hranou ke kruhu, vlevo a přímo k šikmé spáře a pod ní doleva.
Poznámka: Jiný název: Nervozní Hrana. hezká, příjemná a dobře odjištěná cesta s jediným problémovým místem.
Zapsal: petr , 12.05.2002 15:11:14
* * * * * * * * * Hodnocení / Počet: 9 / 6 Všechny cesty Nová cesta
Komentáře
pozor, na celém masivu hradu platí zákaz lezení. Probíhají jednání o povolení za určitých podmínek, vznik dohody podpoříme tím, že tam skutečně nebudeme lézt (byť se nám může zdát důvod zákazu nesmyslný) Krásná cesta. Spíš lehká sedma. Pod nejtěžším místem se dají dát dvě tutové smyce.Zapsal: tenis , 18.07.2006 20:31:54 Za VI podle mně.Zapsal: gorbi, 09.10.2007 20:03:43
Bacha,nějaký dobrák nařízl slaňák,takže doporučuji obcházet přes hrad.Zapsal: t.g.m., 26.05.2012 12:21:23
Ten je nařízlej už snad 10 let. Drží. Zapsal: Climb, 03.06.2012 12:33:22
Souhlasím se zpracováním osobních údajů .
Přelezy
Dafe VII - 00.00.0000
pekoš VII OS 00.00.0000
FISA VIIa RP 09.08.1981
Climb VII - 24.08.1989
Climb VII OS 24.08.1989
Vulfi VII - 01.01.1992
Špicál Původně 1996 na střídačku s Tatíkem. ▾ VII RP 08.06.2003
Původně 1996 na střídačku s Tatíkem.
Jandee VII RP 24.10.2004
George-JP moc pěkná cesta ▾ VIIa OS 17.07.2005
moc pěkná cesta
tenis VII OS 16.07.2006
H0NZIK VII - 02.04.2007
PALOSAJ Nádhera ▾ VII OS 13.06.2007
Nádhera
PALOSAJ VIIa OS 27.05.2008
monča007 VIIa RC 03.06.2008
badboy VIIa AF 29.06.2008
PALOSAJ VIIa RP 12.09.2008
Frips příjemné lezeníčko ▾ VIIa OS 13.04.2009
příjemné lezeníčko
neophoto VIIa AF 20.04.2009
Jirik VIIa OS 28.04.2009
maskot VIIa - 02.05.2009
Krystof VIIa RP 08.05.2009
MichalB VIIa flash 15.05.2009
Jedla VIIa OS 09.09.2009
draKubas VIIa OS 23.09.2009
butcher VIIa OS 26.09.2009
joHny237 VIIa OS 25.04.2010
MG VIIa OS 25.04.2010
martan VIIa RC 15.07.2010
barcza VIIa OS 12.09.2010
Křovák VIIa RP 12.09.2010
svihalek VIIa AF 07.05.2011
jikos Po podestovem prejezdu z Tisy na Drabky. Krasna cesta. ▾ VIIa OS 11.06.2011
Po podestovem prejezdu z Tisy na Drabky. Krasna cesta.
Tatuss VIIa OS 03.08.2011
shaama VIIa OS 04.08.2011
Jéňa VIIa OS 15.09.2011
Wawris VIIa RP 21.04.2012
Dzonny VIIa - 27.04.2012
Dzonny VIIa - 27.04.2012
kimi VIIa RC 30.05.2012
chouťák VIIa OS 27.06.2012
brecka6 VIIa RP 11.08.2012
mibr VIIa OS 21.07.2013
Mikundulas VIIa OS 27.07.2013
mandelbrot VIIa OS 17.08.2013
Jandee VIIa RP 07.09.2013
kokuba VIIa OS 08.09.2013
vpatzelt VIIa OS 02.04.2014
Laděnka VIIa - 18.06.2014
Chuck Lehký a dobře odjistitelný, probém až ve výlezu :) ▾ VIIa OS 18.06.2014
Lehký a dobře odjistitelný, probém až ve výlezu :)
DavidH VIIa OS 22.06.2014
dejvi přešah do madla ve výlezu je trochu morálový ▾ VIIa flash 05.07.2014
přešah do madla ve výlezu je trochu morálový
Marťucha dobré celou dobu, ale nahoře problém - takový převislejší, nohy do prostoru, nutné chytit oběma rukami madlo, ale těžké nahodit levou nohu, nebylo moc kam ▾ VIIa - 05.07.2014
dobré celou dobu, ale nahoře problém - takový převislejší, nohy do prostoru, nutné chytit oběma rukami madlo, ale těžké nahodit levou nohu, nebylo moc kam
Komíňák více jsme kuli dešti nestihli. Hezké ▾ VIIa OS 13.07.2014
více jsme kuli dešti nestihli. Hezké
dom VIIa OS 14.04.2015
polivmi1 Krasna zajistena hrana s madli ke kruhu. potom stenou zalozit dobre jisteni, pod sparou nalevo uzel a ve spare potom tam kde je madlo dat bambulaka. Od madla nohy na hranu a doleva do madla a tim na vrchol. ▾ VIIa OS 23.04.2015
Krasna zajistena hrana s madli ke kruhu. potom stenou zalozit dobre jisteni, pod sparou nalevo uzel a ve spare potom tam kde je madlo dat bambulaka. Od madla nohy na hranu a doleva do madla a tim na vrchol.
karkanoid VIIa OS 05.08.2015
Eda VIIa OS 23.08.2015
Rygar Klasa dle průvodce, jinak supr cesta s převislým koncem. ▾ VII OS 08.09.2015
Klasa dle průvodce, jinak supr cesta s převislým koncem.
Fábera VIIa OS 13.09.2015
spinard VIIa RP 25.09.2015
Coletta Áďa oběhl a dal mi nahoře tutovou smičku ale bylo to bez odsedu :-) ▾ VIIa RP 26.09.2015
Áďa oběhl a dal mi nahoře tutovou smičku ale bylo to bez odsedu :-)
boban VIIa OS 28.09.2015
jeniknula VIIa OS 28.09.2015
Vaisik Nádherná cesta! ▾ VIIa OS 28.10.2015
Nádherná cesta!
Rezi VIIa OS 03.04.2016
ajgl VIIa OS 21.05.2016
liborbarok VIIa OS 16.08.2016
m.sedlakk VIIa OS 17.08.2016
Polda JPPP VIIa OS 01.10.2016
Simhejsková VIIa OS 01.05.2017
ajgl VIIa - 01.05.2017
zip VIIa RC 17.05.2017
hulinrad VIIa OS 23.05.2017
jiřík VIIa OS 22.06.2017
jiřík VIIa OS 22.06.2017
vpatzelt VIIa RP 17.10.2017
pomalík VIIa OS 21.04.2018
markro VIIa OS 30.06.2018
Zdenál.F VIIa flash 11.09.2018
DaněkS VIIa OS 16.09.2020
peacman vypadá hrozivěji, ale ten vršek vcelku jde. rozkročit se a čapnout madla. ▾ VIIa OS 20.09.2020
vypadá hrozivěji, ale ten vršek vcelku jde. rozkročit se a čapnout madla.
Lindic VIIa OS 02.05.2024
vpatzelt VIIa RC 02.05.2024
scortis VIIa OS 05.05.2024
Jackie VIIa OS 10.06.2024
Přidání cesty do deníčku
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: