to je nám nějaká novina, dycky to bylo za IXb a najednou desítka. ztěžkla cesta nebo změkli práskači?
Zapsal: JJ, 10.04.2009 21:19:23
Já teda nevím, kdo je JJ, ale zajímalo by mě, jestli má tu cestu přelezenou, když to takhle hodnotí.
Zapsal: Piškot, 10.04.2009 21:33:30
a tys to piškote nelez? sem jenom nadhodil, jestli se tam něco urvalo a zvýšila obtížnost, nebo proč je cesta, která byla dycky psaná za IXb, najednou za Xa?
Zapsal: Tvůj Známej, 10.04.2009 22:55:16
no dobře, RP IXc, a je to z roku 1990.
Zapsal: Dtto, 10.04.2009 22:57:29
Zrovna s Majzlíkem koukáme ,kdo to má RP ?
Zapsal: Tomajda, 26.09.2009 13:44:06
Dělal jsem 1. přelez (29.9.1990), AF za IXb. V tý době jsem lezl i Xb.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.