Doufám, že jsem to trefil, jedná se o boldr který vede nad potůčkem? Jinak Stráníci říkali, že autor je Andrey a určitě je to spíše 7A. Ale nádherné!
Zapsal: Adam Fiala, 11.05.2009 20:57:22
Trochu jsem zlepšil dopad, jinak moc hezkej problém :)
Zapsal: Štěpán Stráník, 22.05.2009 09:57:40
Start: zelená šipka dvojdírka a jednoprstovka :)
Zapsal: Štěpán Stráník, 22.05.2009 12:13:11
Koukal jsem na videa a dnes se to leze podle mě malinko jinak než originál, co si matně vzpomínám tak jsme uhnuli do rajbáku z té hrany až někde k vršku.
Zapsal: Štěpán Stráník, 11.06.2016 07:25:47
Přímá varianta přes dírku je tak za 6B
Zapsal: BR, 11.07.2016 09:02:25
Souhlas. Přímá "varianta" přes dírku je výrazně lehčí.
verca_mnparádní noční session. výlez je záhadou - brali sme levou rukou hranu ale dolezli až skoro na vršek. nevim jak jinak to lízt, nepřijde mi logický jí nebrat, když tam je.
7A
solo
12.09.2020
parádní noční session. výlez je záhadou - brali sme levou rukou hranu ale dolezli až skoro na vršek. nevim jak jinak to lízt, nepřijde mi logický jí nebrat, když tam je.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.