bere se tam nahoře pod slanákem, jak je klíčovej bočák - ještě ten další bočák co je nad ním?
Zapsal: honza k., 26.04.2012 20:19:43
Chyty asi celkem jedno, jenom neodšlapávat vpravo do gajblu.
Zapsal: Willhem, 26.04.2012 22:51:34
co je gajbl? šlápl jsem kdesi vpravo na jakejsi hrůtek, ale kdo má vědět že to tam patří nebo ne? himl fagot kras ...
Zapsal: honza k., 27.04.2012 16:49:14
Dá se to lézt doleva a přímo nebo přímo a doleva, obojí vyjde zhruba nastejno, tak si vyber:-). Něco tam zakazovat je nesmysl, klíč je dole okolo prvního a nahoře jen o hlavě.
Zapsal: Vlk, 27.04.2012 16:59:01
jasný dole je bouldřík...navrchu to svádí doprava, trochu sem tam utíkal ale v korýtku nestál :)...no dám si to ještě až tam pojedu na LabuŤ :)
díky
Zapsal: honza , 27.04.2012 18:24:45
Nahore to fakt neni tezke a prislo mi, ze to cloveka vede samo. Gajblem Vilda myslel ten koutek vpravo, a ten je jasne mimo.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.