Komíňákvíc jsme nestihli kuli dešti. Super cesta, kde jsem měl debilní program a zbytečně jsem ji duznil. Nacpat nad převísek hned pravou nohu mohlo to být na možná i druhej pokus. Takhle s nejistou pozicí jsem to hrnul přes levou. Ještě, že mě někdo poradil, když na to kokot nepřídu sám. Před lety s Brťákem na to ještě nebyla síla. Utrápená :-(
IXb
PP
12.05.2013
víc jsme nestihli kuli dešti. Super cesta, kde jsem měl debilní program a zbytečně jsem ji duznil. Nacpat nad převísek hned pravou nohu mohlo to být na možná i druhej pokus. Takhle s nejistou pozicí jsem to hrnul přes levou. Ještě, že mě někdo poradil, když na to kokot nepřídu sám. Před lety s Brťákem na to ještě nebyla síla. Utrápená :-(
zaoralfCesta zájezdu. Radost ze sundaného sedmiletého pytle. Pecka zážitek. Program nechávám, kdybych chtěl někdy zkoušet Poslední Relikvii. LR spoďák, PR spoďostisk, nohy na římsu, PR lišta, LR křížem madýlko, cvak prodloužené preso, PR škrabka bočák, LR kříž do tupé hrany, PR nad převis madlo, PR lišta, LR oblá lišta, PN doprava nad převis, PR lišta vysoko, LR madlo.
IXc
PP
22.05.2021
Cesta zájezdu. Radost ze sundaného sedmiletého pytle. Pecka zážitek. Program nechávám, kdybych chtěl někdy zkoušet Poslední Relikvii. LR spoďák, PR spoďostisk, nohy na římsu, PR lišta, LR křížem madýlko, cvak prodloužené preso, PR škrabka bočák, LR kříž do tupé hrany, PR nad převis madlo, PR lišta, LR oblá lišta, PN doprava nad převis, PR lišta vysoko, LR madlo.
Rybanasutrukonečně jsem to vylezl, pokusů bylo víc než bych na tohle čekal :D tolikrát mi to taktak uteklo kvůli taktický chybě(např.2 dny předtim jsem spad u 3K(uklouz po mokry dlani v protlaku a pak jsem to dolezl takže to nebylo odspodu..), ale super proces, něco jsem se tam naučil, a je to krasavice parádní!
IXc
PP
30.04.2023
konečně jsem to vylezl, pokusů bylo víc než bych na tohle čekal :D tolikrát mi to taktak uteklo kvůli taktický chybě(např.2 dny předtim jsem spad u 3K(uklouz po mokry dlani v protlaku a pak jsem to dolezl takže to nebylo odspodu..), ale super proces, něco jsem se tam naučil, a je to krasavice parádní!
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.