shodli jsme se s magnusem, že to je určitě lehčí. spíš jen 6C. ale nevíme jak to lezl Martin. video bude na youtube. pěknej highboulder
Zapsal: honza k., 14.09.2016 08:08:38
Start je pravou rukou určitě z lišty uprostřed, levá myslím na hraně. Možná je tam i bílá šipka. Vy jste startovali pravou rukou výše z hrany.
Zapsal: Štěpán Stráník, 16.09.2016 15:14:27
ok, potom to bude za nástup, nahoře už to težký není..jen si pohlídat
Zapsal: honza k., 16.09.2016 16:58:19
štěpo,pravačka nic neřeší. Zkoušel jsem to a je to uplně stejny. To spiš když startuješ levou niž tak to možná to + přida. 7A to neni.
Zapsal: Magnus, 16.09.2016 17:13:11
Jsem startoval oběma rukama z lišt nějak uprostřed a moc mě to nešlo, protože to bylo zelený, ale už je to nějakej čas. Znova se do toho musím podívát. :)
Zapsal: Štěpán Stráník, 19.09.2016 12:26:04
já bych to až zas tak nedefinoval odkud startovat. mělo by to být logický - budto ze stoje, nebo SD. ale jestli oběma na listě, nebo jedna na liště druhá na hraně...to už je podle mě moc přehnaný takto definovat bouldry. SD nebo ze stoje, a ať si každý nastoupí jak mu to sedí...
Zapsal: honza k., 19.09.2016 14:55:29
Jsem měl zato, že to tak lezl brácha, ten svah je tam divnej...
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.