feuK onsajtu na pohodu to mělo daleko. V cruxu jsem se nějak zasekla a nemohla se hnout, čekala jsem, až mi nateče co to dá, což se taky povedlo. Jak jsem se za crux nakonec dostala si vůbec nepamatuju. Cesta má nahoře dost nepřijemný výlez, v průvodci varují, že je špatně jištěná. Zdola jsem to odhadla na výlezový choďák. Pocitově to ale bylo pořád tak za 8- a já už byla solidně v háji, ale s takovým nadlezem jsem už radši nepadala.
7a+
OS
12.03.2014
K onsajtu na pohodu to mělo daleko. V cruxu jsem se nějak zasekla a nemohla se hnout, čekala jsem, až mi nateče co to dá, což se taky povedlo. Jak jsem se za crux nakonec dostala si vůbec nepamatuju. Cesta má nahoře dost nepřijemný výlez, v průvodci varují, že je špatně jištěná. Zdola jsem to odhadla na výlezový choďák. Pocitově to ale bylo pořád tak za 8- a já už byla solidně v háji, ale s takovým nadlezem jsem už radši nepadala.
Mihalsupr supr lezeni,
ja byl nadsenej, na pad jsem byl a pred feu musel smeknout. Je dobra. Krok do spodaku jsem delal dynamicky, v podstate vabank, jak to udelala Feuy bych chtel videt, ale asi to precetla lip, protoze i Kokes riakl, ze jsem to lezl nesmyslne tezce.
7a+
OS
26.02.2016
supr supr lezeni,
ja byl nadsenej, na pad jsem byl a pred feu musel smeknout. Je dobra. Krok do spodaku jsem delal dynamicky, v podstate vabank, jak to udelala Feuy bych chtel videt, ale asi to precetla lip, protoze i Kokes riakl, ze jsem to lezl nesmyslne tezce.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.