2 metry pod kruhem jde dobrá smyce a kdo by se vyplašil jako já, tak si může cvaknout kruh z varianty
Zapsal: Zalud, 25.07.2017 21:43:04
Hmm...tak to je zajímavý OS s kruhem cvaklým z var.
Zapsal: Tom, 25.07.2017 22:54:36
Mi to neuznavej. V zebricku poklesnu z 563. mista na 564.
Zapsal: zalud, 27.07.2017 22:22:58
Ja tyto zebricky nechapu vubec. O jejich kvalitach svedci podobne zapisy prelezu jako je tento a divim se ze to ma nekdo zapotrebi.
Zalude je me te docela lito.
Zapsal: Zdeno, 28.07.2017 19:34:14
Je to vysolena cesta. Pod kruhem vyjeté. Sice kvalitni smyce, ale nedoporucuji lezt pokud nelezes min. osmicky
Zapsal: Mahy, 27.05.2018 23:00:26
okolo hodin solí, ale jinak pěkné lezení pod i nad kruhem, a osmičky lízt fakt nemusíte - je to takové normální VIIb
Zapsal: Aleš, 28.05.2018 07:41:11
Tu hvězdu v průvodci si to (už?) nezaslouží. Je to příšerně ošlapaný zejména v klíčovym sokolíkování a traverzu několik metrů nad kruhem a šikmou poličkou.
Dan PNechápu, že jsem ten hnus neidentifikoval od země. Nejhorší typ olezené cesty, se kterým se ve Skaláku můžeme setkat. Srovnání s Podmokelskou ani trochu nekulhá. Ano, lezu někdy z objektivního hlediska lehce kontroverzní cesty, ale kam se hrabou zasyflené širočiny na tuto „hvězdičkovou stěnovku". Nebo jsem se prostě jenom bál a nešlo mi to. Fakt pešek.
VIIb
AF
30.04.2022
Nechápu, že jsem ten hnus neidentifikoval od země. Nejhorší typ olezené cesty, se kterým se ve Skaláku můžeme setkat. Srovnání s Podmokelskou ani trochu nekulhá. Ano, lezu někdy z objektivního hlediska lehce kontroverzní cesty, ale kam se hrabou zasyflené širočiny na tuto „hvězdičkovou stěnovku". Nebo jsem se prostě jenom bál a nešlo mi to. Fakt pešek.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.