Precitaj si clanok od M. Pialu v jamesackom sprievodcovi,kde pise o tzv. prehodonotenych starych cestach a bombicka je medzi nimi. A myslim, ze on na Sulove poliezol este viac:-)))
Zapsal: 25.08.2005 11:03:09
Moze byt 8+. Jednak to pise kazdy sprievodca ktoreho som mal moznost vidiet a jednak to ma spolu cca. 5 krokov.
Zapsal: Brano, 25.08.2005 13:38:06
je to skor tzv. Highball, cize vyssi boulder a este k tomu dost technicky:-))) Nic pre silakov:-)))
Zapsal: 25.08.2005 13:46:53
hmm, 14 metru, slusnej bouldr. Asi budu muset zapracovat na moralu...
Zapsal: Ja uz fakt nevim..., 25.08.2005 14:06:40
Souhlasim s tim ze je to za cca ctyri kroky, ale jestli chtel autor prvniho komentare rict ze je to zcela bezna 8+ hm, tak je fakt dobrej, ja rikam pouze jedine a to ze je to pekne tvrda 8+ to jaky je stupen dava autor cesty. Pro mne osobne je to 2+, tedy jde to hodne blbe :-)
Jinak jestli ma nekdo free solo necht se prihlasi, kdyz je to teda takovej "highball" hm...
A co dolez od posledního ke slaňáku? V pohodě? Slaňuje se z kruhu (vlevo vedle spáry), nebo z borháku (přímo nahoře, v plotně)?
Zapsal: DavidK, 28.09.2009 16:58:06
Vylezl sem to stejnej den co Domino8+ . Podobny charakter.toto je silovejsi. Davam lomitko. Vrsek se da i pocive stredem bez prave sparky a leve spary, ale chce to poladit a je to vynuceny
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.