jan2Nástup boulderem který není zadarmo. První jištění lépe vynechat. Schwertner 2012 ji má za 8. Subjektivně mi to ale přišlo těžší a proto zůstanu u klasy co je na lezci. Pro mne velmi těžká osma.
8+
PP
29.07.2012
Nástup boulderem který není zadarmo. První jištění lépe vynechat. Schwertner 2012 ji má za 8. Subjektivně mi to ale přišlo těžší a proto zůstanu u klasy co je na lezci. Pro mne velmi těžká osma.
relicfakt těžkej nástup a i následujících několik kroků, ale za to + to asi není a lomítko se mi dávat nechce;)
8
RP
18.05.2013
fakt těžkej nástup a i následujících několik kroků, ale za to + to asi není a lomítko se mi dávat nechce;)
ValmarDíky hugovi za nacvičení.. ve flashi při cvakání vždy na pád uf
8
flash
10.07.2013
Díky hugovi za nacvičení.. ve flashi při cvakání vždy na pád uf
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.