Ten sed jsem trochu zkoušel a nějak tak by to mohlo být jak píšeš 6C, 6C+ Ze stoje mi to (jak píšeš v komentu u železniční) 6B+ nepřijde (Max 6B).. Uvidíme, co si budou psát přelezci... PS: Zapsal jsem to Martane jako cestu, ale osobně mi tam teda boulderová obtížnost sedí víc.. je to o jednom kroku..
Zapsal: Valmar, 31.03.2011 17:25:12
tenhle bouldr je tak kolem roku1991 borhak jsme dali do vylezu,protoze je blbej.autor- filip,lada hap,gorbi
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.