1603Cesta vede přes dva převisy, ale v každém jsou dobré chyty a za každým dobré "nohendy", takže se dá dobře odpočinout. Obtížnost víceméně souhlasí, možná spíš 6+. Hodně mi předem poradili týpci, kde jsou jaké chyty a tak, což mi výrazně pomohlo, proto to píšu jako OSF
6+/7-
flash
29.09.2006
Cesta vede přes dva převisy, ale v každém jsou dobré chyty a za každým dobré "nohendy", takže se dá dobře odpočinout. Obtížnost víceméně souhlasí, možná spíš 6+. Hodně mi předem poradili týpci, kde jsou jaké chyty a tak, což mi výrazně pomohlo, proto to píšu jako OSF
1603Supr cesta, měl jsem ji trochu nachozenou z předešlé návštěvy 2 týdny zpět, takže už jsem si ji opravdu vychutnal a spodní převis šel poctivě přímo středem. Po mě ji zkoušeli klienti. Pak jsem si ji musel dát ještě jednou na rybu, abych nahoře zrušil jištění. Takže supr tréning:)
7-
RP
26.08.2017
Supr cesta, měl jsem ji trochu nachozenou z předešlé návštěvy 2 týdny zpět, takže už jsem si ji opravdu vychutnal a spodní převis šel poctivě přímo středem. Po mě ji zkoušeli klienti. Pak jsem si ji musel dát ještě jednou na rybu, abych nahoře zrušil jištění. Takže supr tréning:)
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.