Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 19.Kalvas 10538 20.Sejbal 10400 21.Schockherr 10394 Bouldry: 19.Vejsada 10006 20.Šlapák 10000 21.Nespoutaný 9956 Hory: 19.Petr 3142 20.Nešvera 3129 21.Novák 2688
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Název cesty: Odpolední Cesta Klasifikace: VII Typ cesty: skalní Sektor: Julie Oblast: Hrubá Skála Poloha: Český Ráj Obtíže: technika Sklon: kolmá Délka: 30 m Jištění: 1 kruh Autor: Jaroslav Plátek, J. Kopal, J. Jech, 18.8.1951 Popis: V JV stěně podél trhliny na polici, doprava přes převis ke kruhu pak vzhůru a doleva k zářezu pod vrcholem (2.kruh) zprava na vrchol.
Poznámka: krásné stěnové lezení
Zapsal: martin hilpert (m hilpert), 12.12.2002 10:15:04
* * * * * * * Hodnocení / Počet: 7 / 4 Průvodce - Hrubá skála Všechny cesty Nová cesta
Komentáře
Smažte někdo prosím to "a" za VII. Takový číslo se ve Skaláku nepoužíváZapsal: janek, 23.07.2007 09:57:17
Pěkná, řekl bych lehčí VII. Dobře odjistitelné.Zapsal: boban, 09.08.2017 08:23:54
Jištění: 2 kruhy.
Ten druhý není ze země vidět, je položený v zářezu kousek pod vrcholem.Zapsal: draken, 15.09.2019 21:13:48
Souhlasím se zpracováním osobních údajů .
Přelezy
Climb VII OS 31.08.1990
m hilpert 7 RP 00.06.2002
farda VII RP 29.06.2004
hodny kuba VII OS 15.10.2005
max VIIa OS 10.06.2007
haky skalní muž ▾ VIIa OS 21.07.2007
skalní muž
janek VII OS 21.07.2007
:-) VII RP 29.06.2008
Špicál VII OS 30.07.2008
vlasta skvělý lezení, jištění dobrý, 2.K by mohl bejt trochu vpravo ▾ VIIa OS 03.09.2008
skvělý lezení, jištění dobrý, 2.K by mohl bejt trochu vpravo
Kili VII AF 05.04.2009
PanTher VII RP 26.04.2009
farda VII RP 29.07.2009
Ru-XAc VII OS 01.08.2009
Olson.vs Druhý kruh nepoužit. Od prvního přímo na vrchol. ▾ VII OS 06.06.2010
Druhý kruh nepoužit. Od prvního přímo na vrchol.
hammen hezká cesta ▾ VII OS 23.04.2011
hezká cesta
draKubas VII OS 23.04.2011
Honza Boris vyváděl cestu. Ja lezl jako druhý a Zdeněk jako třetí. ▾ VII AF 23.04.2011
Boris vyváděl cestu. Ja lezl jako druhý a Zdeněk jako třetí.
panikadrnozkova VII OS 22.05.2011
brecka6 VII OS 03.06.2011
ChK VIIa OS 01.09.2011
hans1996 VII - 28.04.2012
Jéňa VII - 09.05.2012
chouťák VII OS 28.08.2012
Tatuss krása ▾ VII OS 05.09.2012
krása
tulipan VII OS 08.09.2012
seda VII RP 11.07.2013
valkoun Šel jsem to na druhym ▾ VII AF 22.05.2014
Šel jsem to na druhym
kube951 VII OS 19.04.2015
Sax VII RP 12.07.2015
jiřík VII OS 06.06.2016
sosa VII RP 23.05.2017
siovni VII OS 28.05.2017
Jandee VII OS 15.06.2017
mibr VII OS 19.07.2017
boban VII OS 08.08.2017
Kubys88 VII OS 30.06.2018
vyva VII AF 19.10.2018
pomalík VII RC 21.10.2018
hacekj VII flash 13.04.2019
Sabinalanka VII OS 15.04.2019
Zdenál.F VII RP 19.04.2019
DaněkS VII flash 15.06.2019
BigSmoke VII OS 23.06.2019
draken VII OS 15.09.2019
Mikek VII OS 21.09.2019
mrkef VII OS 08.04.2020
Blecha VII RP 05.07.2020
Víťas Gola VII OS 18.07.2020
flexik VII RP 19.09.2020
Sabinalanka VII - 20.09.2020
Martin K. VII RC 10.05.2021
Martin 1995 VII OS 05.09.2021
glin VII RC 15.09.2021
Rakeťák VII OS 09.10.2021
Krvák Od druhého kruhu jsem to zkoušel nejdřív levým žlábkem, ale nějak se mi to nezdálo. Tak jsem se vrátil a pravým je to v pohodě ▾ VII OS 30.04.2022
Od druhého kruhu jsem to zkoušel nejdřív levým žlábkem, ale nějak se mi to nezdálo. Tak jsem se vrátil a pravým je to v pohodě
Majušidlo Na druhaka ▾ VII - 22.06.2022
Na druhaka
Annaf. VII RP 04.08.2022
Tomas.Lansky Řádil Kerberos (vedro, který takto pojmenoval ČHMU) ale stejně jsme vyjeli na písky! Cesta byla hezká, stěnové lezení po velkých chytech. Ten den to byla jediná cesta, Kryštof nedal nic, protože bylo fakt vedro. Večer jsem šel sám do pivního bárečku. Druhej den jsme s čajnou hrali osadniky a bylo mně z toho lezeni fakt blbě, z toho vedra.... ▾ VII OS 15.07.2023
Řádil Kerberos (vedro, který takto pojmenoval ČHMU) ale stejně jsme vyjeli na písky! Cesta byla hezká, stěnové lezení po velkých chytech. Ten den to byla jediná cesta, Kryštof nedal nic, protože bylo fakt vedro. Večer jsem šel sám do pivního bárečku. Druhej den jsme s čajnou hrali osadniky a bylo mně z toho lezeni fakt blbě, z toho vedra....
Eli Bompitchka VII flash 28.09.2023
Oolong Johnson VII RC 07.10.2023
Sabinalanka VII - 13.04.2024
MáraS VII RP 01.05.2024
boban VII RP 05.05.2024
lopi VII OS 08.05.2024
HoPe VII RP 12.05.2024
placa VII OS 01.08.2024
chlumac Hore zdar ▾ VII OS 03.04.2025
Hore zdar
M@ra VI OS 16.08.2025
Přidání cesty do deníčku
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: