zaoralfMega fajt. V pátek 4 poksy, kdy jsem padal stále výš a výš. V sobotu ráno jsem do toho nalezl hned po rozcvičení. Vršek totál mokrý, ale ubojoval jsem to. Řetěz jsem kvůli mokrým chytům a stupům jen poklepal s nabraným lanem (nebyl jsem schopen ho cvaknout). Mega fajt a supr zážitek!
9-
PP
18.07.2020
Mega fajt. V pátek 4 poksy, kdy jsem padal stále výš a výš. V sobotu ráno jsem do toho nalezl hned po rozcvičení. Vršek totál mokrý, ale ubojoval jsem to. Řetěz jsem kvůli mokrým chytům a stupům jen poklepal s nabraným lanem (nebyl jsem schopen ho cvaknout). Mega fajt a supr zážitek!
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.