Na blok vklíněný mezi dva balvany, zhruba 40 m před VIXem, viditelné z cesty. Od zadní strany bloku, z výrazného madla, celým stropem a výlez kolmou stěnou.
Poznámka:
Lehčí varianta - začít v madle asi uprostřed stropu - Koloušek 7C+/8A
reálně tohle prostě už nemůže být 8A...dle nových standartů a dobrého programu
Zapsal: Bafik, 05.05.2014 07:45:22
Za kolik aktuálně?
Zapsal: m, 24.05.2016 12:44:40
za mě maximálně 7C+
Zapsal: štěpo, 20.08.2017 18:57:31
O klase se vyjdřovat nebudu, pocitově tak 7C ale zapíšeš si to za 8A a na OS na 2. pokus? nehledě na to že OS u boulderingu vůbec není? tak to jsi třída. co si to teda zapsat za 7C ?
Zapsal: jedeš body?, 02.06.2018 20:59:44
Nádech - výdech pane vedoucí...obyčejnej preklep.
Takže se prosimtě hezky, vyspi bodovej experte.ja to ráno přepìšu...
Hlavně dejchej...
Zapsal: Mlejnis, 03.06.2018 03:20:00
Nemáš infarkt?
Zapsal: Mlejnis, 03.06.2018 03:25:34
U boulderingu nemáme OS? Přepisujte deníčky...
Zapsal: jedeš haldy?, 03.06.2018 08:58:27
proč by nebyl jako OS ?? seš mimo kámo když na ty chyty nebudu sahat tak to normálně pošlu z první na OS , je se prostě víc zažívá na flesh protože si ty chyty dycky každej ochytá kam dosáhne nebo to proslaňuje
Zapsal: honza, 03.06.2018 11:12:34
proc by nebyl OS v boulderingu? Jasne ze je. Prijdes k sutru, prohlidnes, vymyslis a posles, tak to je jasnej OS. Stejne jako na lane. Pokud nekoho vidis, nebo neco znas, tak samozrejme flesh. Takze klid hosi.
Š StráníkLezl jsem celou krásnou linii. Člověk leze po dobrých a příjemných chytech, omlouvám se za snížení klasy, nemůžu jinak, Ajo, Stropník jsou o dost těžší věci...
7C/7C+
solo
21.10.2012
Lezl jsem celou krásnou linii. Člověk leze po dobrých a příjemných chytech, omlouvám se za snížení klasy, nemůžu jinak, Ajo, Stropník jsou o dost těžší věci...
stepanvolf1Náááádhera. Už unavenej a spousta chyb, vršek byl potřeba vyladit jinak pro sebe. Překvapilo jak těžký na vymyšlení to je ale pak to jde proběhnout. Původně jsem měl 7C+ ale přišlo mi těžší než nemero uno a podobně, tak nechávám Ajdo.
8A
solo
12.09.2024
Náááádhera. Už unavenej a spousta chyb, vršek byl potřeba vyladit jinak pro sebe. Překvapilo jak těžký na vymyšlení to je ale pak to jde proběhnout. Původně jsem měl 7C+ ale přišlo mi těžší než nemero uno a podobně, tak nechávám Ajdo.
JondaS programem nohama napřed je to lehký a vyšší start přidá tak 6C boulder, takže za mě tak 7C tímto programem
7C
solo
21.04.2025
S programem nohama napřed je to lehký a vyšší start přidá tak 6C boulder, takže za mě tak 7C tímto programem
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.