Je to varianta ze sedu? Prvni krok je na 6B+ celkem těžký.
Zapsal: Vivaista, 29.04.2013 08:04:47
Leze se to ze sedu je tam taková malá šipka
Zapsal: Denis Pail, 30.03.2014 22:38:37
Ten druhý krok je fakt morda i po 7-mi letech :-) Asi blbý program na ten druhý krok do tupé hrany.
Zapsal: Vivaista, 12.03.2020 17:53:09
Klíč je stejně se v tom horním břichu neposrat, kdy před sebou vidíš madlo, avšak zakázané a zvednout se přes vysokou patu a jebky do rozbitého rajbasu :-).
Zapsal: Venca, 12.03.2020 18:57:01
Ultralight vím, že se vylézá přes bříško, ale ORB končí v tom rozbitém, kde stojíš a nedržíš se, nebo se pletu?
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.