Nový kruhy jsem tam potkal 4, 5. je pod vrškem už od jiný cesty. Zespodu to vypadá hezčí než ve skutečnosti, ale dobrý...
Zapsal: Richard, 24.06.2013 08:47:21
a jaky to teda je...? taky jsem na to koukal, už min rok když to nebylo dodělaný.
Zapsal: petr, 24.06.2013 20:08:44
Je to pěkný!:) Od prvního ke druhýmu pěkný dírky, pak podél trhliny ke třetímu, pak by mě zajímalo, jak to lezli prvovýstupci, jestli od třetího z leva nebo z prava ke hraně(lehčí) oblez čtvrtýho pěkný lezení jen maličko jemnější. Patý kruh už je od starý sedmičky.
VIIIc bych řekl sedí, myslím že určitě stojí za vezení :)
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.