Fiso tuhle c.si mel zapsat e.t.nebo lukyno,teda pokud jsi nedostal povolenku.hlavne ze uz ma jmeno.prevcirem jeste nemela.jinak asi pecka,co rikal E.T.
Zapsal: gorbi, 21.11.2013 23:44:42
V kuse E.T.mluvil ze by to mohlo byt i XIa.to se asi zjisti az se to zacne zkouset.
Zapsal: gorbi, 22.11.2013 01:51:04
Je přeci jedno kdo cestu zapíše
Zapsal: fab, 22.11.2013 08:19:59
"ET si ji zapíše,až ji přeleze..." Já mu jen pomáhám s administrativou :-)
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.