LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lezení je nebezpečný sport!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)
EP v ledolezení Brno (06.12)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3.Štípek 12172
Bouldry:
1.Volf 11550
2.Ondra 11434
3.Trojan 11200
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Černý 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MČR v lezení na obtížnost (08.11)
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)

Deníčky
5837 lezců
1192466 cest
Nové přelezy:
Rock Repub 8+/9-
So Long Be 9-
Wild Publi 9a
Terra Medi 8a
Vítej Z5 J 7C
Bedda Mact 7c
Silly Game 8a
Bella Ciao 7b
El Prado D 7b+
Černý Trav 7C

Stěny
BalvanBoulder - Horažďovice
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Rožnov pod Radhoštěm - Rožnov pod Radhoštěm

Prodejny
BIVAK SPORT - BERKNER - KRNOV
SAMBAR sport Kladno - Kladno - Kročehlavy
HUDYsport - Praha 6

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Boulder X již v sobotu

Boulder Bar vám přináší 3 dny plné lezení v rámci veletrhu Sport Expo korunované závodem ČP v boulderingu.

Přátelé Boulder Baru, boulderingu a Zeleného údolí. Vrcholný okamžik jarní boulderingové sezóny je již za dveřmi. Za dveřmi, které až ve čtvrtek otevřeme, spolu se vstupy na pražské Výstaviště v Holešovicích, zažijete tři dny plné lezení. Je zde Boulder X díl II.! V levém křídle Průmyslového paláce pro vás bude přichystána závodní věž a BB Area s bárkem a shopem.

V sobotu 11.5. proběhne na výše zmíněné věži závod Českého Poháru v boulderingu, na nějž jste srdečně zvání jak co by závodníci, tak co by diváci. Bouldery budou krásné, výkony extrémní a atmosféra jedinečná, true story. Aby nepřišli zkrátka i ti, co si na závodní kousky netroufají, budeme pro vás na místě již od čtvrtku 9.5. Na věži budou připraveny cesty pro každého, lezky půjčíme i prodáme v přilehlém BBshopu na cestách. Ano, Bouldershop se na tři dny přesune z Bebesa na Výstaviště a bude vám servírovat samý extra kousky za extra ceny. Shop v Boulder Baru bude rovněž v provozu dle standartní otvíračky. Podobně se na Výstaviště přenese i část našeho baru, který bude připraven poskytovat vám support v podobě pochutin a především pití. Pivko bude točené, víno rozlévané, limo chlazené.

Celá akce probíhá v rámci veletrhu Sport Expo, který vám nabídne spoustu vystavovatelů a dalšího doprovodného programu. Ten nabídneme i my s našim esem v rukávu, kterým je pojízdný balvan pro děti, na němž se budou moci vyřádit. Dorazit můžete tedy s celou rodinkou, jen pejsky nechte raději doma. My svorně dodáváme, že nám není znám žádný důvod proč by nemělo smysl přijít. Ba právě naopak. Doražte a staňte se součástí další BB akce. Vstupné na veletrh je free.

Podrobnosti k závodu:

Registrace stále běží na www.rockstars.cz

Prezentace: V Boulder Baru (U Výstaviště 230/11, Praha 7 - 500metrů od Výstaviště)
Pátek: 13:00 - 23:00
Sobota: 7:00 - 8:30 holky/ 10:00 kluci

Průběh závodu: Kvalifikace 10 boulderů, holky jedna skupina, kluci pravděpodobně dvě. Časový limit 90 minut. Finále 5 boulderů/5 minut.

POTOR ZMĚNA! Došlo k časovým posunům. POZOR ZMĚNA!

Start kvalifikace holek:                      08.30 hod
Start kvalifikace I.skupiny kluků:            11.00 hod
Start kvalifikace II.skupiny kluků:            13.00 hod
Start finále ženy:                            16.30 hod
Start finále muži:                            18.40 hod

Po skončení závodu plynulý přesun do Boulder Baru na decentní after party. Více info www.boulder.cz


Jan   [úpravy] 19:37 07.05.2013Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 POZOR změna!!!20:45:02 08.05.2013
Kvůli harmonogramu veletrhu je změna v časech jednotlivých kol.
Start kvalifikace holek: 8.30 hod
Start kvalifikace I.skupiny kluků: 11.00 hod
Start kvalifikace II.skupiny kluků: 13.00 hod
Start finále ženy: 16.30 hod
Start finále muži: 19.10 hod
Celé je to kvůli exhibici bikerů, která bude stát za to! Pojedou (Poskáčou) od 14.30 - 16.30
Vůbec celý den bude mela, protože samozřejmě nebudou chybět ani roštěnky u tyče, tak jako vloni...Připravte si drobný :)
Oliváčodpovědět 

 Foto dne:
Trebenna East
T.H.C., 8
 Databáze cest:
Všechny cesty (188340)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
So Long Beauty 9- Geyikbayiri
Neznámá 7+ Hlubočepské Plotny
Kulky 7+ Hlubočepské Plotny
En Iyisi O (neco) L2 7 Geyikbayiri
En Iyisi O (neco) L1 6+ Geyikbayiri
Nově komentované:
So Long Beauty 9- Geyikbayiri
Neznámá 7+ Hlubočepské Plotny
Standing Ovation 10-/10 Srbsko
Nová 2 5+ Kreutzberk
Tataráček V 11 7C Tisá - Modřín

 Nově v diskusi:
Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Alpy skialp | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne | Re: foto dne |

 Nové komentáře:
Re: do pohody se hoď | Re: do pohody se hoď | Re: do pohody se hoď | + | Re: Para | do pohody se hoď | Re: Para | Špatně předstíraný nadhled | ať se ty prachy prochlastaj | Re: Para |

 Kde to vře:
Film:Adam Ondra leze na flash stropovou spáru po vlastním za 8b+ (107)
MČR v lezení na obtížnost (62)
Piolets d'Or 2025 za celoživotní přínos: Rus Alexander Odintsov (33)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (22)
Film: příběh Adama Ondry o přelezu bouldru za 8C na flash (16)
Adam Ondra dal na flash boulder Foundation's Edge 8C (SUI) (14)
Ital Elias Iagnemma navrhl první boulder 9A+ na světě (10)
Ve Vysokých Tatrách bude od 23.-27.11. uzavírka některých chat (10)
Američan Sean Bailey přelezl boulder Arrival of the Birds 9A (6)
ČHS: rozjíždíme paralezení v Česku (5)

 Nově v inzerci:
Prodám posilovací desku | Statická a dynamická lana | ZIMNÍ BOTY Sorel Caribou | Telekomunikace ve Švedsku | Železo | Prodám sadu chytů | Pohorky Garmont Tower 2.0 Extreme | Péřák Warmpeace Explorer | Scarpa Maestrale 2.0 | lezečky |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 647 
 Někdy ano 
 615 
 Ne nepoužívám 
 656 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.