LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lano nevyjde až na zem, ale dole se to normálně skáče...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)
EP v ledolezení Brno (06.12)

Žebříček
Cesty:
22.Lukášek 10703
23.Svoboda 10674
24.Jungling 10616
Bouldry:
22.Šípek 10000
23.Chejn 9950
24.Košťál 9900
Hory:
8.Černý 5904
9.Zvonková 5717
10.Hlahulek 5111

Výsledky
MČR v lezení na obtížnost (08.11)
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)

Deníčky
5837 lezců
1192462 cest
Nové přelezy:
Wild Publi 9a
Terra Medi 8a
Vítej Z5 J 7C
Bedda Mact 7c
Silly Game 8a
Bella Ciao 7b
El Prado D 7b+
Černý Trav 7C
Deutsche W 7B+ tr
Zellweger 8a

Stěny
SAUNA - Plzeň
V 16 - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Rock Empire Dětské lezecké závody

Ústí nad Labem

V sobotu 2.4.2016 proběhly na naší lezecké stěně HUDY v Ústí nad Labem již druhé závody, které zaštítila firma ROCK EMPIRE a HUDY sport.

Celkově jsou to již 4. dětské závody pořádané naší stěnou.  Od 1. ročníku počet závodníků stále roste. Tentokrát o medaile lezlo okolo 80 malých závodníků ve věku od 6 do 15 let z různých koutů republiky.

Závodníci bojovali o top v cestách o obtížnostech od 5b do 6c+ francouzské stupnice. Lezlo se ve třech kategoriích podle věku a zvlášť se hodnotili kluci a holky. Každý lezl dvě cesty kvalifikační a komu se zadařilo, mohl ve finálové cestě bojovat o umístění na bednách.


V kategorii nejmladších holek, 6 až 8-letých, zazářili závodnice Denisa Beníšková, Klára Bulenová a Karolina Fišková, kterým se podařilo dolézt až na top ve finálové cestě, na paty jim šlapala Beáta Čiverná.

Ve stejné kategorii kluků se topovat podařilo dokonce 6 závodníků, a to Honzovi Štípkovi, Kubovi Bártovi, Martinu Grunwaldovi, Honziku Melenovi, Štěpánu Krylovi a Lukáši Mokroluskému. V těsném závěsu za nimi postoupil do finále i Jindra Hudeček ml..

O vítězích rozhodlo superfinále, kde mezi kluky opět Honza Štípek a Lukáš Mokroluský cestu dolezli celou a o vítězi nakonec bohužel musel rozhodnout čas. Náš ústecký závodník Honza Štípek tak obsadil 2. místo, třetí místo pro náš klub ukořistil další nadějný ústecký závodník Štěpán Kryl.


V kategorii holek 9 až 11 let se podařilo dokonce 9 závodnicím dolézt cestu o obtížnosti 6c+, superfinále na rozdíl od mladší kategorie už všechny závodnice parádně rozřadilo a na stupni nejvyšším tak stanula Bára Zítková z Bigwallu, na 2. místě se umístila Kateřina Votavová a 3. místo obsadila Emma Duroňová.

Kluci ve stejném věku, byli na závody také perfektně připraveni a topnout cestu se podařilo 6 z nich. Stejně jako u holek o jejich pořadí rozhodlo superfinále. Vítězem se stal Saša Duroň, v těsném závěsu za ním Štěpán Bulena a na 3. místě se umístil ústecký závodník Kryštof Thomayer, hned za ním na bramborové pozici náš další závodník Šimon Moudrý.


V kategorii nejstarších holek zazářila pražská skupina Green Trees Monkeys. Jejich závodnice Eliška Bulenová a Monča Horská obsadili první dvě místa. Na 3. se umístila Tereza Jelečková a za zmínku stojí také výkon Anny Marie Frankové, která obsadila bramborovou pozici.

Kategorii nejstarších kluků vyhrál náš ústecký závodník Honza Vaňura, na 2. místě skončil Daniel Šťastný, na 3. pak Štěpán Bezděk. Oba lezci z Děčínského klubu.


Děkujeme tímto všem zúčastněným, za skvělou atmosféru, která celou závodní sobotu provázela a za hladký průběh závodů, které se nám i přes vysoký počet lezců, podařilo dokončit v plánovaném čase do tří hodin. Na podzim se na Vás budeme těšit na dalších lezeckých závodech.

Přejeme všem v nadcházející sezoně mnoho lezeckých úspěchů a hlavně pevné zdraví, ať se na podzim setkáme minimálně ve stejném počtu.
                                                                                                                                                                                                                                     

Zdroje:

Fotky ze závodů  FB Dětské závody


Za ústeckou HUDY stěnu   

Petr Brož   [úpravy] 11:19 06.04.2016Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Superfinále19:19:09 06.04.2016
Děkujeme za velmi dobře zorganizovaný závod, pouze pro upřesnění: V kategorii holek 9 až 11 let do superfinále postoupily 4. závodnice, ve kterém o prvním a druhém místě rozhodl čas.
Petr V.odpovědět 

 Výsledky13:05:54 07.04.2016
Bývá na Lezci dobrým zvykem, že pořadatel závodu zveřejní kompletní výsledky se vším všudy (pořadí, topy, body, časy, atd.) aby všichni (i ti méně úspěšní) věděli, jak vlastně dopadli. Ve vašem PR článku na ústecké závody a vaše lezce se tak bohužel nestalo. Naopak nám bylo podrobně popsáno například druhé a třetí místo vašich borců v kategorie nejmladších chlapců. Ten někdo (koho zajímá kdo) na prvním místě v této kategorii „bohužel“ (jak jste napsali) zvítězil na čas. Co na tom, že v souladu s Vámi vyhlášenými pravidly. Prostě to nebyl váš závodník. Chtělo by to trochu sportovního respektu. Jinak děkujeme za pěkné závody.
Mirekodpovědět 
 Re: Výsledky13:40:20 07.04.2016
Zdravím,
vše je v odkazu. Bohužel musel rozhodnout čas.
Hezký den
Petr B.odpovědět 
  Re: Výsledky14:42:30 07.04.2016
Děkuji za odpověď.
Mirekodpovědět 

 Foto dne:
Trebenna East
T.H.C., 8
 Databáze cest:
Všechny cesty (188339)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Neznámá 7+ Hlubočepské Plotny
Kulky 7+ Hlubočepské Plotny
En Iyisi O (neco) L2 7 Geyikbayiri
En Iyisi O (neco) L1 6+ Geyikbayiri
Appendix 7b Baunei
Nově komentované:
Standing Ovation 10-/10 Srbsko
Nová 2 5+ Kreutzberk
Tataráček V 11 7C Tisá - Modřín
Lenga 6a+ Kyparissi
Splněná Pětiletka 9+ Žleby

 Nově v diskusi:
Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Alpy skialp | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne | Re: foto dne |

 Nové komentáře:
Re: do pohody se hoď | Re: do pohody se hoď | Re: do pohody se hoď | + | Re: Para | do pohody se hoď | Re: Para | Špatně předstíraný nadhled | ať se ty prachy prochlastaj | Re: Para |

 Kde to vře:
Film:Adam Ondra leze na flash stropovou spáru po vlastním za 8b+ (107)
MČR v lezení na obtížnost (62)
Piolets d'Or 2025 za celoživotní přínos: Rus Alexander Odintsov (33)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (22)
Film: příběh Adama Ondry o přelezu bouldru za 8C na flash (16)
Adam Ondra dal na flash boulder Foundation's Edge 8C (SUI) (14)
Ital Elias Iagnemma navrhl první boulder 9A+ na světě (10)
Ve Vysokých Tatrách bude od 23.-27.11. uzavírka některých chat (10)
Američan Sean Bailey přelezl boulder Arrival of the Birds 9A (6)
ČHS: rozjíždíme paralezení v Česku (5)

 Nově v inzerci:
Prodám posilovací desku | Statická a dynamická lana | ZIMNÍ BOTY Sorel Caribou | Telekomunikace ve Švedsku | Železo | Prodám sadu chytů | Pohorky Garmont Tower 2.0 Extreme | Péřák Warmpeace Explorer | Scarpa Maestrale 2.0 | lezečky |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 646 
 Někdy ano 
 615 
 Ne nepoužívám 
 656 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.