LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Solidní vrstva mechu pohnojená dávkou strachu ve výlezu na vrchol udrží všechno.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
EP v ledolezení Brno (06.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)
BOULDER SESSION 13ka Praha (13.12)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3.Štípek 12275
Bouldry:
1.Volf 11550
2.Ondra 11434
3.Trojan 11200
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Černý 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MČR v lezení na obtížnost (08.11)
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)

Deníčky
5838 lezců
1192780 cest
Nové přelezy:
Franta Jet Xc
Brutal Ass XIa
Periferie XIa
Periferie XIa
Beer From 8A
4 Low 8C
Chewbacca 8A+
La Peregri 8A+
Le Frigo 8A+
November R 8A+

Stěny
Cakle - Ústí nad Orlicí
Boulder - Jeskyně pod Chmelnicí - příbram
Horolezecká stěna Sobotka - Sobotka

Prodejny
Rock Point Vaňkovka - Brno
Ing. Jan Zavadil - PROFITSPORT - Plzeň
HUDYsport - Mladá Boleslav

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Mammut Boulder Extreme Cup 2006

Minulý týden 5.12. proběhl v tomto roce poslední závod ze série Mammut Boulder Extreme Cup 2006

Závodu se zúčastnil menší počet bouldistů než v předchozích kolech, ale to vůbec nevadilo. Právě naopak! Diky tomtu byl závod přehlednější a dalo se více fandit, příjemnější a klidnější atmosféra. Z tohoto důvodu se v novém roce s dalším ročníkem změní pravidla!
Celkovými vítězi se nakonec stali v kategorii B - Bouldristu : Horáček Jan, který atakoval hranici součtu 10000b. a Lucie Hrozova 6000b a v kategorii A – Amaterů to byli David Winkler 3125b. a Míša Dvorská 980b. Závodníci si vyhráli zájezd za lezením do Švýcarska, ale z časových důvodu odřekli a tak je odměníme nějakou hodnotnout věcnou cenou.
Závod bude se  stylem, že závodník si před začátkem závodu vybere předem daný počet bouldru v různem bodovém ohodnocení. Sám si bude moct rozhodnout na jak těžké bouldry se cití. Na stěně bude vždy jen deset závodníků zároveň, a své předem přpravené a nacvičené bouldry předvedou rozhodčímu. Závodník musí dát bouldr před rozhočím na první pokus jinak ztrácí příslušné body! Na cvičování bouldrů bude možné vždy celou měsíční pauzu mezi jednotlivými cupy nebo i těsně před startem závodu. Vítězové budou obdarováni hodnotnými cenami a na vítěze celkové serie v každé kategorii bude připravena bonus cena! Také se změní kategorie. Bude jich více a rozdělení bude podle ročníků a také se povede historie zavodníků s bodama. Start nové série bude někdy na ke konci ledna, dáme vědět:)

climber   [úpravy] 08:36 12.12.2006Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Zavody09:38:33 12.12.2006
Hele to je pekna blbost kdyz se ty bouldery budou nacvicovat, pak se nedivte ze vam tam budou chodit jen Ceckovy lezci...
odpovědět 
 Re: Zavody10:06:46 12.12.2006
Myslíš si opravdu, že to někomu vadí?
Syselodpovědět 
  Re: Zavody10:30:02 12.12.2006
Ja nevim ja jsem si vzdycky myslel ze zavody se delaji od toho aby tam zmerily sily ti nejlepsi a myslim ze tomu kdo ty zavody dela by melo jit o to aby mely co nejlepsi uroven (tzn. ucast tech nejlepsich...)
odpovědět 
   Re: Zavody11:22:23 12.12.2006
No vidíš a kde je potom motivace pro ty, kteří nejsou zrovna nejlepší?? Ti nejlepší mají své pohárové závody a tady spíš jde o setkání, pokecání atd.
odpovědět 
 Re: Zavody15:15:18 12.12.2006
Mě to teda taky přijde divný, že si to někdo bude chodit měsíc cvičit. Pokud jsou to závody, tak by se měli mít všichni na startu stejný možnosti. Boulder je přeci kromě síly i o tom, že to musíš vymyslet.
Jiřinaodpovědět 

 Mammut cup12:08:14 12.12.2006
Mammut cup a celá fylozofie lezeckého centra Mammut je zaměřena na lezeckou veřejnost která leze po skalách a horách pro radost. A tak to taky zůstane!
libor rebel hrozaodpovědět 
 Re: Mammut cup20:49:01 13.12.2006
aha a to je velka pravda
Mr.Skivoodpovědět 
  Re: Mammut cup20:50:27 13.12.2006
filosofie s tvrdym y je teda prudce drsna, mel by nacvicit pravopis misto boulderu. Sorry jestli to byl vtip.
Mr.Skivoodpovědět 

 Nová pravidla12:28:07 12.12.2006
Super, závody pro místňáky. To už vám tam nepřijede nikdo. Ten systém je prudce znevýhodňující a demotivující.
odpovědět 
 Re: Nová pravidla14:08:59 12.12.2006
no nevim ale vitezka amateru je tak trochu z LB.. nebo ne?
tomodpovědět 
  Re: Nová pravidla15:41:04 12.12.2006
A to jako vadí. Nebo jak? Lezení je o lezení a kde je celkem jedno pokud te to tam bavi.
Dandysodpovědět 
   Re: Nová pravidla18:31:24 12.12.2006
no prave neaopak, ja jen chtel napsat ze vytezka neni "jedna z mistnich" jak pise ten vejs :-))
tomodpovědět 
  Re: Nová pravidla06:54:46 13.12.2006
Jo a Franta z Karlovejch Varů je tam taky naloženej každej den.
odpovědět 

 ???07:52:42 13.12.2006
Je to prostě cipovina, tečka.
Vencaodpovědět 

 Foto dne:

Don't Follow Me, 6a
 Databáze cest:
Všechny cesty (191555)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Brutal Assault XIa Labské Údolí - Pravý Břeh
Mirage 8b+ Datca
Scorpio 7c+ Datca
L'oasis 6b+ Datca
Flashword 8a+ Datca
Nově komentované:
4 Low 8C Valle Bavona
Sinter Synphonie 6b Leonidio
Savra Ext. 7b+ Leonidio
First Kiss 7a Wadi Rum
First Kiss 7a Wadi Rum

 Nově v diskusi:
Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Alpy skialp | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne | Re: foto dne |

 Nové komentáře:
termín se používá i v průvodci | Štefánička bude zavretá | Re: Deratizace, | Snad to nikoho neodradí | Kolebka | Re: Deratizace, | Re: Deratizace, | Deratizace, | ptám se pro kamaráda | Re: + |

 Kde to vře:
Ve Vysokých Tatrách bude od 23.-27.11. uzavírka některých chat (1)
Beauty of Aurina (1)

 Nově v inzerci:
Rock Pillars Rebel QC v.44 | Dětský skialp set | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Pohorky Mammut vel 8,5 | Scarpa charmoz | VV Transportér obytný spaní 2+2 | Jungle ve středu | Praha prodám | Triop Capoeira, vel. 43 | Solution 42 |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 792 
 Někdy ano 
 798 
 Ne nepoužívám 
 829 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.