Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
2. liga Pardubice (13.06)
SP rychlost Zakopane (POL) (14.06)
SP paralezení Innsbruck (15.06)

Žebříček
Cesty:
50.S 10003
51.Černík 10000
52.Zaoral 9994
Bouldry:
50.Svoboda 9103
51.Skočdopole 9103
52.Tran 9078
Hory:
8.Zaoral 5927
9.Černý 5220
10.Nešťák 5095

Výsledky
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)
SP Madrid (28.05)

Deníčky
5945 lezců
1230061 cest
Nové přelezy:
Senzibil XIa
Útěk Z Pří Xa
Piráti Z A Xb
Okupanti Z Xc
Iron Maide 10-
Semišová M Xb
Princ A Ch 9
Cundoleeza Xb
Překvapení 9
Daywalker 9+/10-

Stěny
Alpin Třebíč - Třebíč
ZŠ Choceň - Choceň
Boulder Klub Pentagon - Tábor

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Letňany - Praha 9 - Letňany
HOLAN SPORT - Praha 2
HUDYsport - České Budějovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Abadžikra Cup * Pravidla

Důležité pro účastníky

Rovnou: Izolace na kvalifikaci bude v předsálí, do tělocvičny budete vpuštěni až na závod. Všichni polezete 3 B v kvalifikaci. První se poleze v posilovně. Další dva na pódiu. Začnou muži, po skončení ženy. Limit 4 min. Může se sahat na chyty. Může se zkoušet kroky v libovolném místě, což ovšem bude započítáno jako pokus s hodnotou 0. Chyty se budou bodovat.
Finále se bude odehrávat pouze na pódiu a izolace bude už normálně v posilovně. První boulder ve finále (15 h) (10 mužů + 6, min. 5 žen) polezou muži i ženy vedle sebe, každý na svém bouldru, muži začnou vzadu (stěna je předělaná), ženy vpředu. Druhý boulder začnou vpředu muži a ženy vzadu. 5 min je limit. Třetí kolo (delší) polezou nejprve muži a hned po skončení ženy. Čtvrtý už jen muži a případně ženy, které budou shodně na prvním místě.
Hodnocení: Topy/pokusy na T/Zóny/ pokusy na Z/ Body.
Bouldry jsou delší silově technické!
Buďte vítáni v Třinci, v Abadžikra Boulder Clubu!
ABA!

Rosta Zico T.   [úpravy] 15:19 03.02.2003Tisk 


Související články:
Zobrazit další (11)

Komentáře

Nový komentář 
 Mám pár dotazů12:55:14 04.02.2003
A můži si chyty prohlédnout  v zorném úhlu 45° nebo jen 37,888°? A můžu mít červené tkaničky na lezečkách nebo je taky předepsána určitá barva, která se bude kontrolovat v izolaci? A ještě poslední dotaz můžu se při nalezení odrait sílou 0,5 KN nebo je 0,1 KN? Díky za odpověď horolezec
Alešodpovědět 
 Re: Mám pár dotazů17:16:26 04.02.2003
A az to vsechno udelas,tak si nezapomen udelat graf!
konikodpovědět 

 No jo no...21:55:48 04.02.2003
Ono to mozna pusobi trochu komicky ci prehnane, ale ma-li mit zavod uroven, je treba myslet na kazdou malickost, a vezmeme-li v potas na jake urovni u nas zacina lezeni byt, musim se notne snazit tuto uroven udrzet (uz kvuli drzeni kroku s ostatnim svetem), mozna to postrada onu tolik proklamovanou romantiku, ale o to vic je to sportovni, a nekterym jde o oboji! Hlavni je, ze vubec nejake zavody jsou. Tak si to uzijte! (jestli tam budete... )
Yannodpovědět 

 15:00:36 06.02.2003
vyborne je, ze sa moze sahat na chyty, to ma potesilo..
aodpovědět 

 Nechápu20:27:10 08.02.2003
příspěvky několika chytráků nademnou.
Fidoodpovědět 

 VÝSLEDKY???08:36:53 10.02.2003
Jak to dopadlo?
Bídaodpovědět 

 Foto dne:
finále
SP 2026 lezení na obtížnost Praha
 Databáze cest:
Všechny cesty (192270)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Kleine Prinzessin 7+ Müglitztal
Prďola 6a Ostaš
Trpaslík 5C Ostaš
Dragon 6B+ Ostaš
Ingrid Espelid 5b Romsdalen
Nově komentované:
Podpásovka 5b Davle
L'Arbre Perdu 4B Fontainebleau
Psychoza 7c Davle
Psychoza 7c Davle
Diviš 6a Davle

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: Presky | Re: Presky | Re: Rozpočítání amortizace | Re: Presky | Re: Horn - Hornopožárský les | Re: Horn - Hornopožárský les |

 Nové komentáře:
Re: Je za tím fyzička, neznalost nebo něco víc? | Re: Je za tím fyzička, neznalost nebo něco víc? | Re: Je za tím fyzička, neznalost nebo něco víc? | Re: Neuznat | Re: Neuznat | Re: Neuznat | Re: Novy trend | Re: Neuznat | Re: Je za tím fyzička, neznalost nebo něco víc? | Re: Je za tím fyzička, neznalost nebo něco víc? |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (125)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (81)
SP v lezení na obtížnost Praha (26)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (13)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (13)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (12)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)
Zákaz lezení na Kozlovi (4)
Nová venkovní bouldrovka na střelnici Placy u Příbrami (2)

 Nově v inzerci:
La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky | Průvodce pro staromilce | LaSportiva Python 42 | Hledám pronájem bytu Děčín,Ústí nad Labem | Spacák Patizon g1100 |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1129 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1243 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1438 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1403 
 Neřeším to – lezu vše 
 1102 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi