Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
2. liga Pardubice (13.06)
SP rychlost Zakopane (POL) (14.06)
SP paralezení Innsbruck (15.06)

Žebříček
Cesty:
50.S 10003
51.Černík 10000
52.Zaoral 9994
Bouldry:
50.Svoboda 9103
51.Skočdopole 9103
52.Tran 9078
Hory:
8.Zaoral 5927
9.Černý 5220
10.Nešťák 5095

Výsledky
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)
SP Madrid (28.05)

Deníčky
5945 lezců
1230061 cest
Nové přelezy:
Senzibil XIa
Útěk Z Pří Xa
Piráti Z A Xb
Okupanti Z Xc
Iron Maide 10-
Semišová M Xb
Princ A Ch 9
Cundoleeza Xb
Překvapení 9
Daywalker 9+/10-

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Akreditovaný kurz MŠMT

-reklama-

Instruktor lezení na umělé stěně
Instruktor skalního lezení

Nové kurzy pro instruktory na umělé stěně a pro instruktory skalního lezení v Lezeckém centru na Ruzyni

Lezete a chcete mít možnost si tím přivydělat i nějaké peníze? Nebo uvažujete o vedení zájmového kroužku ve škole či jiném sportovním zařízení? Pak zkuste účast na kurzu pro instruktory na umělé stěně. Lezecké Centrum Praha Ruzyně vypisuje na březen školicí kurzy pro získání licence instruktora na umělé stěně. Navíc nově je možnost se účastnit i kurzů pro získání licence instruktora skalního lezení.
Kurzu instruktor lezení na umělé stěně se můžete zúčastnit ve dvou blocích a to o víkendech 10.–12.03. 2017 a 24.–26.03. 2017 a dále volně dle individuální lezecké praxe po dohodě s organizátory.
Cena kurzu je 3 800,- Kč a při prodloužení licence je cena 1500,- Kč.

Kurz instruktor skalního lezení se bude konat během čtyř víkendů. 
První část výuky bude probíhat na lezecké stěně Ruzyně v termínech 10.-12.3.2015  a 24.-26.3. 2017. 
Druhá část kurzu se bude konat na skalách v termínech 5.-7.5. 2017 a 12.-14.5. 2017. 
Cena kurzu instruktora skalního lezení je 7500,- Kč a prodloužení licence je za 4000,- Kč.


Po úspěšném zakončení kurzu získáte licenci, která vás opravňuje k požádání o živnostenský list v dané oblasti. Kurzy jsou akreditované MŠMT v rozsahu 150 hod.

Absolventům jednoho typu kurzu poskytujeme slevu 2000,- Kč na druhý kurz. Více na http://lezeckekurzy.cz/index.php/cs/akreditovane-kurzy.

Přihlášky zasílejte e-mailem na kurzy@lezeckekurzy.cz. Vaše otázky zodpovíme také na čísle +420 608 983 181. 


Pokud se rozhodnete kurzu zúčastnit, můžete využít 10% slevy na materiál firmy Singing Rock v e-shopu www.prolez.cz.

logo Ruzyněprolez


Partnerem projektu instruktor na umělé stěně a na skalách je firma Singing Rock.

Singing Rock



Novinky ze stěny


Příměstský lezecký tábor
Během školních prázdnin a dnů volna pořádáme pravidelné příměstské tábory s lezením. Tyto příměstské tábory jsou určeny jak pro děti, které již mají s lezením nějaké zkušenosti, tak i pro děti, které dosud s lezením do styku nepřišly a rádi by si jej vyzkoušely. Tábory pořádáme pro děti od 4 let. Věk není tak důležitý. Rozhodující je, aby Vaše dítko přežilo celý den bez Vás a mohlo si tak  tábor užít s ostatními dětmi :-).

Letní lezecký tábor
Letní lezecký tábor je určený pro děti od sedmi let, ale nebráníme se i mladším lezcům - už od pěti let. Na dětský lezecký tábor je možné se přihlásit i bez absolvování našeho lezeckého kroužku. Tábor je určen i úplným začátečníkům. Pokud si nejste jisti, jestli by vaše dítě tábor zvládlo, zavolejte nám a vše si vysvětlíme a zvolíme ten nejlepší postup, tak aby si vaše dítě tábor užilo.

Letní soustředění
Soustředění jsou vhodná pro starší děti. Soustředění v Juře je pro děti zvládající jištění prvolezce na stěně. Cílem soustředění je zdokonalení techniky a pohybu ve skalním terénu. Děti si dobře zalezou na odjištěných cestách.

Skalní kurz pro děti
Skalní kurz pro děti je určen dětem, které zvládly základy lezení na umělé stěně a rády by si vyzkoušeli lezení venku na skalách. Pořádáme 3 typy kurzů – pro rodiče s dětmi, pro začínající i pokročilé a pro pokročilé. U prvních dvou kurzů není podmínkou předchozí zkušenost s lezením.

   [úpravy] 16:25 31.01.2017Tisk 


Související články:
Zobrazit další (28)

Komentáře

Nový komentář 
 Foto dne:
finále
SP 2026 lezení na obtížnost Praha
 Databáze cest:
Všechny cesty (192270)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Kleine Prinzessin 7+ Müglitztal
Prďola 6a Ostaš
Trpaslík 5C Ostaš
Dragon 6B+ Ostaš
Ingrid Espelid 5b Romsdalen
Nově komentované:
Podpásovka 5b Davle
L'Arbre Perdu 4B Fontainebleau
Psychoza 7c Davle
Psychoza 7c Davle
Diviš 6a Davle

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: Presky | Re: Presky | Re: Rozpočítání amortizace | Re: Presky | Re: Horn - Hornopožárský les | Re: Horn - Hornopožárský les |

 Nové komentáře:
Re: Je za tím fyzička, neznalost nebo něco víc? | Re: Je za tím fyzička, neznalost nebo něco víc? | Re: Je za tím fyzička, neznalost nebo něco víc? | Re: Neuznat | Re: Neuznat | Re: Neuznat | Re: Novy trend | Re: Neuznat | Re: Je za tím fyzička, neznalost nebo něco víc? | Re: Je za tím fyzička, neznalost nebo něco víc? |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (125)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (81)
SP v lezení na obtížnost Praha (26)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (13)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (13)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (12)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)
Zákaz lezení na Kozlovi (4)
Nová venkovní bouldrovka na střelnici Placy u Příbrami (2)

 Nově v inzerci:
La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky | Průvodce pro staromilce | LaSportiva Python 42 | Hledám pronájem bytu Děčín,Ústí nad Labem | Spacák Patizon g1100 |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1129 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1243 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1438 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1403 
 Neřeším to – lezu vše 
 1102 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi