LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Zakládej jenom tutový jištění, neser se s blbejma smyčkama a lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Bern (SUI) (13.06)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP rychlost Polsko (05.07)

Žebříček
Cesty:
4.Štípek 11719
5. 11681
6.Stribrny 11625
Bouldry:
4.Stráník 10850
5.Jungling 10628
6.Pochman 10625
Hory:
10.Sukačová 5842
11.Abt 5784
12.Procházková 5670

Výsledky
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)

Deníčky
5740 lezců
1160452 cest
Nové přelezy:
Muttertag 8A
Roter Arsc 8+/9-
Němá Barik 9+/10-
Zlotý Dagg 8A
Kant Piram 8A
Paracetamo 9+/10-
Lila Pause 9-
Letzte Aus 10-
Tragikomix 8A
Attention, 8A

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Rock 'n' Wall - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Eliška Adamovská přelezla své první 8c+

Eliška Adamovská přelezla své první 8c+. Ve španělském Margalef dala cestu Pal Norte. O obtížnosti píše, že by to mohlo být i těžší, možná za 8c+/9a.

Je to nejtěžší cesta, co si kdy nějaká Češka zapsala do deníčku na Lezci. Těžší cestu přelezla jen Gabriela Vrablíková, a to 9a v roce 2019, ale ta si přelez na Lezce nezapsala (psali jsme zde).

Eliška Adamovská o přelezu informovala i na Instagramu, kde je krom fotky i video (kliknětě na šipku v pravo):




Data na Lezci:

Deníček - Adamovska Ella (Elis)

Žebříček - ženy

Pal Norte 8c+


Standa Holec   [úpravy] 08:07 29.12.2020Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 m10:27:50 29.12.2020
dobře gratulace.
8áčkařodpovědět 

 gratulace10:49:17 29.12.2020
Gratulka! Eliška jede. Na 8a.nu se píše o někom, kdo se jmenuje Ella Adamowska a shodou okolností ta holka přelezla tu stejnou cestu, jako Eliška. Pořádná náhodička, tak podobná jména a v podobnou dobu.

Což mi připomělo jednu anekdotu, která se toho netýká - dneska si holky říkaj Markét, když je to Markéta, Terez, když je to Tereza...a tak. A nejen v soukromí, říkaj si tak i veřejně. Včera jsem jednu holku, co se jmenuje Kristýna a říká se jí Týna, řekl Týn a Pavlu jsem zase oslovil Pavl a ani jedna se na to moc netvářila... :D

Zdraví Je (Jen, kdyby jste to nepochopili)
Jeodpovědět 
 Re: gratulace16:19:10 29.12.2020
Taky se pripojuju ke gratulaci Elisce. Jinak jazyk se dynamicky vyviji. Verim, ze byly doby, kdy se jeste nepouzivalo Jenda, nebo Jen, nebo kdy se lidi stydeli za cesky jmeno Honza... ne kazdymu sedi jmeno dany rodici, tak si ho zkratka prizpusobi - z Terezy je Terka, Teri, nebo Terez, z Davida je Dejvid, Dejv, atp.
aTomodpovědět 
  Re: gratulace16:31:14 29.12.2020
Zpočátku to vypadalo dobře, ale pak se tam objevilo tohle " ne kazdymu sedi jmeno dany rodici" a pochopil jsem, že si jenom děláš srandu.

odpovědět 
  Re: gratulace16:35:33 29.12.2020
terez.com/

možná to ale mělo být nerez.com/
odpovědět 

 Kokoten minute17:57:19 29.12.2020
Jdete si resit svoje postrehy na fejsbuk, tady je kazdymu u prdele kdo si co zkracuje.
Jendaodpovědět 
 Re: Kokoten minute18:22:36 29.12.2020
Přesně
Kokotodpovědět 

 Rozhořčení nad adminy22:26:11 29.12.2020
Stando a Jirko, nebo jak se vy co se o to tady staráte jmenujete - to jste teda pěkný buzíci, že mi smažete komentář ve kterym čistě pozitivně (a ano lehce expresivně) vyjadřuju obdiv k tomuhle obdivuhodnýmu výkonu!
Xxxodpovědět 

 Foto dne:

Occitanista, 6a
 Databáze cest:
Všechny cesty (184334)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Livin Bullish Plus 7A Hlavatice
Divocí Ptáci V Mlze VIIIb Labské Údolí - Levý Břeh
Paradis Perdu 6b Furkapass
Bonattiho Kout 7+ Krásnohorské Skály
Krásna Platňa 5 Tri Kopce
Nově komentované:
Tragikomix 8A Sloup
Tragikomix 8A Sloup
Tragikomix 8A Sloup
Tragikomix 8A Sloup
Cesta Z Pekla Xb Doksy

 Nově v diskusi:
Re: Nová jistítka | Re: Nová jistítka | Re: Nová jistítka | Re: Nová jistítka | Re: Nová jistítka | Re: Nová jistítka | Re: Nová jistítka | Re: Nová jistítka | Re: Nová jistítka | Re: Nová jistítka |

 Nové komentáře:
Srdcař | Psycho | Je to pánko | Re: jierske velehory | Re: jierske velehory | Re: Sluníčka | Re: Inu | jierske velehory | Re: Sluníčka | Re: Sluníčka |

 Kde to vře:
SP v boulderingu Praha 2025 (65)
SP v boulderingu Praha 2025 (24)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (14)
SP v boulderingu Praha 2025 (13)
Minisérie Správci skal (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (8)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (3)
SP v boulderingu Bern, Švýcarsko (2)
Metodické ústřižky VI. (1)

 Nově v inzerci:
Praha 13, Český kras | Nátěr | Nové lezečky Scarpa Mago a Instinct VSR | Žďárák Salewa pro 2 | Prodám Polar H10 hrudní pás | Saltic Toxic | pracovníka | Dachstein | Tenaya Oasi UK 8 (42) | pánské Kraťasy DIRECT ALPINE CRUISE M |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1407 
 Ne 
 1598 
 Nevím 
 940 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.