LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Ježíš von si zpívá? Tak to bude zase tlama jako kráva!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
ME boulder (18.07)
MS juniorů (18.07)
MČR v paralezení (15.08)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13175
2.Votoček 12600
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Groš 7632
2.Sejbal 7520
3.Skopec 7086

Výsledky
SP Chamonix (10.07)
SP Krakov (03.07)
SP Innsbruck (17.06)

Deníčky
5970 lezců
1234699 cest
Nové přelezy:
Lavorare c 7b
Frigg L1 7b+
Flaggermus 8a
Očistec Xb
Ahoj XIa
Fleischber 9-
..senza no 8a
Bolognesi 7c
Asternik 7c
Ortofrutta 7c

Stěny
V 16 - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Orange Boulder Cup

Čájos příznivcům boulderingu. Chtěli bychom Vás pozvat na 3.ročník závodů ORANGE BOULDER CUP.

Závody se konají na stěnce v Bělé,(Club BESEDA), která je součástí města Děčín.Vše se rozjede ráno 17.12.2005 až se s Marťou sejdem a dáme ranního...takže kdo si ráno přivstane může se přidat.Prezentace začne v 8:00 a ukončíme ji v 9:30.Chvílu pauza,vše očekovat a hurá začínáme:
Pro začátek se proběhnete ve třech Kvalifikačních bouldrech a seznámíte se s námi,pravidly a s prostředím.Poté dva Semifinálový a na večír se rozjede Finále(tři bouldry).
Startovné:100Kč
Závodníky čeká občerstvení(gulášek+chlebík,čajík s rumem,láhev vody,jablíčko a sušenka((návrhy na druh sušenky zasílejte na e-mail martin84maca@seznam.cz)).Pro milce zelených čajů bude v tělocvičně otevřena čajovna s místním Velmistrem čajovníkem KARLOSEM.
Takže doražte v hojném počtu ze všech koutů naší vlasti všici, co máte rádi srandu a pohodové lozeníčko,však finále Vám zpotí tričko.Další rýmy obstará MC žofré from OSTRAWA.
Za JAULAU WILD PACK MIKY+MÁCIK

Cesta:Od hlavního nádraží směr Teplice, asi po kiláku zahnete doprava(hospoda U Sama) směr Bělá.Po celé ceste budou vyvěšeny navigační cedulky "OBC" tak se řádně dívejte.Možnost vyrazit od hlaváku busikem č.12 směr Bělá, řidič rád poradí kde vystoupit a jak dojít do Besedy.
Čájos

Jaulau Wild Pack   [úpravy] 01:00 30.11.2005Tisk 

Komentáře

Nový komentář 
 kontakt???18:13:19 16.11.2005
muzu se zeptat na jakej mejl vam muzem adresovat dotazy????psali sme vam na ten kam mame psat navrhy susenek ale nikdo se nam ani po tejdnu neozval...:(
Radůodpovědět 
 Re: kontakt???16:10:08 17.11.2005
PIŠTE NA martin84maca@seznam.cz taky nemám furt čas abych odpověděl hned zatim čau
odpovědět 

 Foto dne:
lezení na obtížnost - semifinále
MS mládeže v lezení 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (193117)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
2. zprava 4+ Údolí Jizery
Syssiphus 6b Starkenbach
Tančící pilíř VIIIa Suché Skály
Batman 6c Falesia Dimenticata
Keine Banane, kein Benzin 6c Starkenbach
Nově komentované:
É Un Mondo Difficile 7c Malga Ciapéla
Všejed Sd 7B Ostaš
Esprit De Clocher 6c+ Petit Clocher Du Portalet
Údolní Cesta VIIa Tisá - Velké Stěny
Údolní Cesta VIIa Tisá - Velké Stěny

 Nově v diskusi:
Re: Čtyři palice | Čtyři palice | Re: červ dobyvatel | Foto Norsko | Re: Kavčí lom | Dachstein Adamek aktualně | Re: Frankenjura spanie | Frankenjura spanie | Re: Dotaz. | Kavčí lom |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: Kuloár smrti | Frends foreva | smysl | Ocun | Nejslabší článek řetězu | Re: Kuloár smrti | Re: Zklamání | Re: Zklamání | Re: Kuloár smrti |

 Kde to vře:
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (46)
Rychlostní lezkyně Lucie Mrázová má za sebou první Světový pohár (29)
Radek Votoček si zapsal desáté 9a: Gritty Shaker v Rakousku (19)
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (17)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Zemřel horolezec, instruktor a metodik Zdeněk Teplý (13)
V kuloáru Gouter na Mont Blancu zahynul Pavel Žofka (12)
Lezení bude součástí olympijské kvalifikační série Q-Series 2028, MS v Brně nabídne první místa na olympiádu už v roce 2027 (11)
Kdo je nejlepší na světě? Magnus Midtbø sestavil žebříček top lezců, na vrcholu je Adam Ondra (10)

 Nově v inzerci:
Lowa Renegade Gtx Lo | Koupím Sir Joseph Looping 500 nebo podobný spacák | Hledám spolulezce/spolulezkyni | Klattermusen | Klattermusen | Lano Mammut 60 | ČELOVKA PETZL ACTIK 450lm Red | Statická a dynamická lana | BASK Kashgar -60C | Thermarest |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1256 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1368 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1561 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1517 
 Neřeším to – lezu vše 
 1229 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi