Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
2. liga Pardubice (13.06)
SP rychlost Zakopane (POL) (14.06)
SP paralezení Innsbruck (15.06)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12550
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11325
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6838

Výsledky
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)
SP Madrid (28.05)

Deníčky
5944 lezců
1229842 cest
Nové přelezy:
Překvapení 9
Daywalker 9+/10-
Logaritam 7b
Dumbo 9-
Respekt 10-
Zrození Hv 9
Plan B 10
Vogeln Ver 9+
Brumby 9-
De Sába 9-

Stěny
SAUNA - Plzeň
V 16 - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Nový fesťák, nové zážitky

Aneb voda nás nezastaví

Ač jsme země malá, ne zas tak malá, aby celou sezónu pokrýval jeden velkej festival, a to ten v Teplicích. Duo nadšených figurek původem z Pardubic nyní žijích v Cajzlu se rozhodlo vložit do současného sportovního nejen lezecího dění v této zemi a připravilo pro vás zajímavou akcičku na víkend 14.-15.května 2011 v Hrádku nad Nisou v areálu Kristýna: Elements outdoor festival.
zde bude obrázek:EOF_logo_tlusci text_komprimovany.jpg 

No ano, uznávám, že to není úplně po ruce. Ale když můžeme jezdit do Teplic i dál, proč nevyrazit do Hrádku nad Nisou? Místo je to poetické, kousek odtamtud se naše česká kotlina sbíhá s německým industriálem a polským folklórem, lezení co by spárovou rukavičkou dohodil a vůbec…muzika, pohoda, klídek. Lezci, kteří mají blízké a příbuzné nelezce, určitě ocení dvoudenní program festivalu, který je nejen o lezení, pro jejich blízké, ratolesti a doprovod.
Fajnšmekry a ty, kteří umí chytit i jinak než za madlo, asi naše horolezecká stěna a lanové centrum pro začátečníky na fesťáku nenadchne, ale budete moci vyzkoušet třeba wakeboarding, skákací boty, paragliding, lukostřelbu nebo kaitování.No a máme pro vás i lahůdku. Slyšeli jste o nich, někde jste s nima třeba i lezli nebo zapařili ale na pivu nebo ve skalách se s nima ne a ne potkat? Jindra Piňon Mandát, Martin Magnusek Klofnar i Mára Holeček budou u nás na fesťáku něco promítat a povídat, určitě vás rádi uvidí na svých projekcích a pak s vámi určitě vyrazí do skal…nebo na to pivo. To už nechám na vás.
Zde bude obrázek:mara-sea of dreams.jpg,Piňon a Magnusek v Grónsku2.jpg a Piňon a Magnusek v Grónsku4.jpg
Navíc přímo v areálu je možnost ubytování stanem počínaje a penzionem konče, takže vaše rodinka, příbuzenstvo, citlivé kamarádky nebo domácí mazlíčci budou v pohodlí, teple, čistotě, sociálním zázemí a přesto v přírodě.
No a abychom  jen nemordovali těla máme pro vás na sobotu večer připravenej skvělej konzík, zahrajou převážne ska kapely Eggnoise, Basta Fidel, Lety mimo a Lazaret. Takže přes den zalezete, o nelezecí doprovod bude postaráno a večer zapaříte. Co víc si přát?!
Všechno k této snad zdařilé akcičce najdete na Foghorn.cz
Zde bude obrázek:EOF_plakat_maly.jpg

Těším se na viděnou, slyšenou i lezenou.
Ádr alias Růža

Adriena   [úpravy] 14:22 11.05.2011Tisk 


Související články:
Zobrazit další (253)

Komentáře

Nový komentář 
 Zajímavé 16:58:06 11.05.2011
To by mohla být zajimavá akce.
Steveodpovědět 

 Mno17:37:34 11.05.2011
Vypadá to dobře,ale je to jen týden před Rock tripem,kde mám to volno pořád brát? :-(
 Ollyodpovědět 
 Re: Mno17:46:24 11.05.2011
jj, blbej termín. Uz jedu na ten EC Rock Trip... http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=145753192149245
odpovědět 
  Re: Mno19:28:31 11.05.2011
měsíc před rocktripem bych řekl já, ale kecat vám do toho nebudu
odpovědět 
   Re: Mno08:57:14 13.05.2011
Pravdu díš,jsem trubka,překoukl jsem se o měsíc.
 Ollyodpovědět 

 Díky22:50:03 11.05.2011
Děkuju všem za komentáře i rady. Rock trip je sice parádní, ale ne úplně stejný typ akce, jako zkoušíme my, takže šoupat se kvůli němu by bylo asi navíc a jak všichni víme, termíny se vůbec špatně loví, ale každopádně díkec a těším se, že nakonec třeba fakt někdo přifrčí:-)Ádr
Ádrodpovědět 

 last minute13:19:51 12.05.2011
Zajímavá akce, škoda, že se o ní člověk dozví 2 dny předem :-( Asi nebudu jediný, kdo má 2 dny před víkendem svůj program. Tak že by (někdy) příště?
syslikodpovědět 
 Re: last minute00:18:55 13.05.2011
Přesně tak... Škoda.
Sylvaodpovědět 

 last minute16:06:58 12.05.2011
Zajímavá akce, škoda, že se o ní člověk dozví 2 dny předem :-( Asi nebudu jediný, kdo má 2 dny před víkendem svůj program. Tak že by (někdy) příště?
syslikodpovědět 

 Foto dne:
Anatolia
Celik Kalp, 6+
 Databáze cest:
Všechny cesty (192261)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Uroboros 8+ Vranické Skály
Moschettone rosso 6b+ Lecco/Como
Pesce palla 6b Lecco/Como
Gandalf e Smigol 6a+ Lecco/Como
Mi si è aperto il buchino 6a Lecco/Como
Nově komentované:
Podpásovka 5b Davle
Krucifix 8+/9- Holštejn
Údolní Cesta VIIa Tisá - Velké Stěny
Geronimo 8A+ Viklany
Mi si è aperto il buchino 6a Lecco/Como

 Nově v diskusi:
Re: Presky | Re: Presky | Re: Rozpočítání amortizace | Re: Presky | Re: Horn - Hornopožárský les | Re: Horn - Hornopožárský les | Re: Presky | Re: Presky | Presky | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Neuznat | Re: Novy trend | Re: Neuznat | Re: Je za tím fyzička, neznalost nebo něco víc? | Re: Je za tím fyzička, neznalost nebo něco víc? | Re: Je za tím fyzička, neznalost nebo něco víc? | Re: Je za tím fyzička, neznalost nebo něco víc? | Re: Neuznat | Re: Neuznat | Re: obtížnost |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (123)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (86)
SP v lezení na obtížnost Praha (26)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (13)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (12)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (10)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)
Zákaz lezení na Kozlovi (4)
Nová venkovní bouldrovka na střelnici Placy u Příbrami (2)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky | Průvodce pro staromilce | LaSportiva Python 42 | Hledám pronájem bytu Děčín,Ústí nad Labem | Spacák Patizon g1100 | Tilak Raptor, vel L., goracovka | Expedicni boty, výškovky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1121 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1237 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1436 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1399 
 Neřeším to – lezu vše 
 1099 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi