Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 26.Janošová 10352 27.M 10350 28.Čech 10331 Bouldry: 26.Jurečka 9775 27.Pail 9750 28.Ďurech 9706 Hory: 13.Černý 3878 14.Chomová 3836 15.Dörfl 3442
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Skála v Ledečku nad Sázavou 10.02.2013 Ahoj, akorát jsem se byl podívat na skálu mezi Ledečkem a Kuchelnikem. Už dlouho jsem přemýšlel nad tím jestli je lezitelná, vypadá dost rozlamaná a nikdy jsem neviděl, že by ji někdo lezl. Dneska jsem zjistil ze tam je spousta cest. Ale ve většině cest j
  Re: Skála v Ledečku nad Sázavou 10.02.2013 No tak teda díky za odtejnění této oblasti. My si ji střežíme pro sebe již několik let a ty jeden ..
    Re: Skála v Ledečku nad Sázavou 10.02.2013 Fakt sorry, ale jen jsem se zeptal. taky jsi mohl napsat, ze se tam neleze a ze ty uzly tam maji nej
    Re: Skála v Ledečku nad Sázavou 11.02.2013 Zřejmě jste tu skalku, chlapci, špatně zamaskovali, že si ji hurvajz všimnul..
Rovnou si ji o
      Re: Skála v Ledečku nad Sázavou 11.02.2013 pokud je to tam co jsem byl já před pár lety (3-4 roky), tak jsem to nikde ani neventiloval. Skála j
        Re: Skála v Ledečku nad Sázavou 11.02.2013 Francku můžeš mi prosím tě napsat na mail? Sorry za to "odtajnění", ta skála mě láká skoro
      Re: Skála v Ledečku nad Sázavou 11.02.2013 pokud je to tam co jsem byl já před pár lety (3-4 roky), tak jsem to nikde ani neventiloval. Skála j
        Re: Skála v Ledečku nad Sázavou 11.02.2013 diky.za info. Lidi. .neblbnete s utajovanim šunt oblastií.v nich nikdy nebude veliky provoz..a pozn
Tatry 09.02.2013 Pic pánové (a dámy), jedna votázečka. Z Bielovodské přes Prielom na Zbojandu a dále přes Priečne s. na Terynu v zimně. Jde to? A bez sněžnic nebo lyží? Díkes
  Re: Tatry 09.02.2013 Jde všechno. Záleží na podmínkách. Na tvrdém firnu v mačkách to dáš za den, za blbých podmínek se bu
    Re: Tatry 09.02.2013 Jo...pockej par tydnu a hodne zdaru. Je to realny, podle mne tak 7-10 hodin.
dřevěný koule 10 cm 08.02.2013 Ahoj, budu objednávat koule z bukovýho dřeva na visy pod hrazdu, hladký, průměr 10 cm, z jednoho kusu dřeva, veprostřed provrtaný na špagát. Kus mě má vyjít na 90,- Kč + poštovné. Kdyby někdo sháněl a chtěl se připojit k objednávce, stačí napsat, objednáv
    Re: dřevěný koule 10 cm 09.02.2013 Hele covece ja bych si jich par vzal...jednu bych prosil poslat do Ase a druhou do Brna. Aspon usetr
  Re: dřevěný koule 10 cm 08.02.2013 Proč si nekoupit za 100,- dvě kila moduritu a neudělat si koulí několik podle potřeby?
    Re: dřevěný koule 10 cm 08.02.2013 už si to tak skúšal? nerozpadne sa to pri zaťažení?
      Re: dřevěný koule 10 cm 09.02.2013 Když uděláš plnou kouli 8-12cm v průměru, kde dovnitř zamodeluješ třeba šroubovací očko (za pár koru
        Re: dřevěný koule 10 cm 09.02.2013 Pochybuju žes to zkoušel. Modurit je křehká hmota, po čase se může drolit, nevím jak by to vydrželo
          Re: dřevěný koule 10 cm 09.02.2013 O čem to mluvíš? Co s tím chcete dělat? Pokud chce někdo kouli na to, že ji pověsí na trám, chytne j
            Re: dřevěný koule 10 cm 09.02.2013 Takže nezkoušel, že? :-) Modurit je shit.
              Re: dřevěný koule 10 cm 09.02.2013 Zkoušel. Dělám z něj a dalších podobných hmot celkem často.
                Re: dřevěný koule 10 cm 09.02.2013 Dřevo je safe a vzhledem k tomu, že na dřevěných koulích blbne už dost lezců, nemám důvod týhle vari
                  Re: dřevěný koule 10 cm 09.02.2013 Poradim dalsi trik jak usetrit. Hajzlpapir neni potreba kupovat, da se vyrobit z prectenych novin -
                  Re: dřevěný koule 10 cm 09.02.2013 Ale ne, samozřejmě tam nesmíš to očko jen našroubovat. Dělá se to tak, že dolu dáš normální matku, n
                    Re: dřevěný koule 10 cm 09.02.2013 V tom případě souhlas. A riziko že do toho doma pod futrama náhodně jebnu třeba štaflema je u mě vel
    Re: dřevěný koule 10 cm 09.02.2013 jeste levnejsi a jednodusi je koupit dva kokosy vhodny velikosti, vrtackou udelat 2 diry a tema prot
      Re: dřevěný koule 10 cm 10.02.2013 Že furt řešíte cenu? Pokud si chceš dojebat šlachy apod., řeš peníze. Pokud na tom chceš opravdu tré
        Re: dřevěný koule 10 cm 10.02.2013 Co chceš, zima je dlouhá, absťáky dělají svý..zadavatel otázky musí čekat že krom těch, co se chtějí
          Re: dřevěný koule 10 cm 10.02.2013 jojo moulove co nemaj rict..:D
        Re: dřevěný koule 10 cm 10.02.2013 nevim proc by sis mel dojebat slachy na kokosu spis nez na dreveny kouli, navic trochu potrenujes a
          Re: dřevěný koule 10 cm 10.02.2013 Jo kokos,to je dobrá motivace :-D
            Re: dřevěný koule 10 cm 11.02.2013 A borci co chtej do Fontace se pritahujou na melounech :)
          Re: dřevěný koule 10 cm 10.02.2013 Jo to jsem taky nepochopil...
mařenka 08.02.2013 Ahoj,
nevíte prosím jak to teď vypadá s ledem na Mařence?
  Re: mařenka 08.02.2013 Nijak horky to neni.
Bolest koubu pri stisku 08.02.2013 Nemate nekdo zkusenosti s bolesti mezi kouby (mezi prstenickem a prostrednickem) pri stistku? Listy a jine podobne veci bez problemu, ale jakmile musim neco stisknout tak to boli (treba i stiskem zvednout lyze). Poboliva uz cca 2 tydny a vubec nemam tusen
Tréniková aplikace Android 07.02.2013 Ahoj, doporučil byste někdo nějakou dobrou tréninkovou aplikaci pro Android (použitelnou pro lezecký trénik)? Díky
  Re: Tréniková aplikace Android 07.02.2013 používám endomondo na visy
    Re: Tréniková aplikace Android 07.02.2013 jak? :-o vzdyt to je na beh a kolo.
      Re: Tréniková aplikace Android 07.02.2013 2h visu, pul hodiny odpocinek, 3x za sebou. Idealni.
        Re: Tréniková aplikace Android 07.02.2013 :-D
      Re: Tréniková aplikace Android 07.02.2013 na intervaly. vis-odpočinek, hezky to pípá
  Re: Tréniková aplikace Android 07.02.2013 Hit interval training
  Re: Tréniková aplikace Android 07.02.2013 tak sem do zadal do shopu a na android vylezlo:
- climdroid
- beastmaker
  Re: Tréniková aplikace Android 07.02.2013 Prave jsem si stahnul aplikaci Impetus a je fakt luxusni, vsechno si tam muzes nastavit naprosto pod
    Re: Tréniková aplikace Android 07.02.2013 Škoda, že neexistuje něco podle tý knížky Trénink sportovního lezce, kde bys zadal jen tělesné param
      Re: Tréniková aplikace Android 07.02.2013 jo a pak odtrénovalo a cvaklo první kruh ;)
      Re: Tréniková aplikace Android 07.02.2013 V tý knížce se nevyzná ani autor :-) Natož programátoři. Kdo není znalec historie lezení, Brna a oko
        Re: Tréniková aplikace Android 07.02.2013 Podle mě je základ. Pořádně zašukat a pak s čistou hlavou přistoupit k tréninku.Hlavní je nemyslet n
          Re: Tréniková aplikace Android 08.02.2013 Tj, ale takle máš alespoň plán. Koukneš na mobil a víš, že si máš dát pár shibů nebo se pověsit na p
Foto dne 06.02.2013 Mezinárodně uznanej?! :D
  Re: Foto dne 07.02.2013 Ve stratosféře;-)
1
...
544
545
546
547
548
549
550
551
552
553
554
555
556
557
558
559
560
561
562
563
...
2263
Tatry Pic pánové (a dámy), jedna votázečka. Z Bielovodské přes Prielom na Zbojandu a dále přes Priečne s. na Terynu v zimně. Jde to? A bez sněžnic nebo lyží? Díkes Spidy 08:35:22 09.02.2013odpovědět
  Re: Tatry Jde všechno. Záleží na podmínkách. Na tvrdém firnu v mačkách to dáš za den, za blbých podmínek se budeš brodit v hlubokém sněhu zabořen po krk klidně i několik dní. Jistým urychlením by mohl být i pravděpodobný sjezd s lavinou. Jirka 09:00:10 09.02.2013odpovědět
    Re: Tatry Jo...pockej par tydnu a hodne zdaru. Je to realny, podle mne tak 7-10 hodin. petr_pl 09:31:48 09.02.2013odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: