Ahoj, akorát jsem se byl podívat na skálu mezi Ledečkem a Kuchelnikem. Už dlouho jsem přemýšlel nad tím jestli je lezitelná, vypadá dost rozlamaná a nikdy jsem neviděl, že by ji někdo lezl. Dneska jsem zjistil ze tam je spousta cest. Ale ve většině cest j
Pic pánové (a dámy), jedna votázečka. Z Bielovodské přes Prielom na Zbojandu a dále přes Priečne s. na Terynu v zimně. Jde to? A bez sněžnic nebo lyží? Díkes
Ahoj, budu objednávat koule z bukovýho dřeva na visy pod hrazdu, hladký, průměr 10 cm, z jednoho kusu dřeva, veprostřed provrtaný na špagát. Kus mě má vyjít na 90,- Kč + poštovné. Kdyby někdo sháněl a chtěl se připojit k objednávce, stačí napsat, objednáv
Nemate nekdo zkusenosti s bolesti mezi kouby (mezi prstenickem a prostrednickem) pri stistku? Listy a jine podobne veci bez problemu, ale jakmile musim neco stisknout tak to boli (treba i stiskem zvednout lyze). Poboliva uz cca 2 tydny a vubec nemam tusen
Ahoj, akorát jsem se byl podívat na skálu mezi Ledečkem a Kuchelnikem. Už dlouho jsem přemýšlel nad tím jestli je lezitelná, vypadá dost rozlamaná a nikdy jsem neviděl, že by ji někdo lezl. Dneska jsem zjistil ze tam je spousta cest. Ale ve většině cest je v prvním jistícím bodě udelanej uzel z lana. Je tam zákaz? Nikde jsem nenarazil na průvodce na tuhle skálu a ani cesty v databázi. Zkrátka nikde ani zmínka.. Ví někdo něco o téhle oblasti?
No tak teda díky za odtejnění této oblasti. My si ji střežíme pro sebe již několik let a ty jeden ... překližkáři ji takhle roztroubíš do světa, aby tam mohli začít jezdit další lezci mimo kamarádu. Fakt díky...! Bída, kam ten lezeckej svět dnes spěje :(((.
Fakt sorry, ale jen jsem se zeptal. taky jsi mohl napsat, ze se tam neleze a ze ty uzly tam maji nejakej vyznam. ze tam pada kameni.. fakt ze clovek radeji nedrzi hubu.. :-\ kdybych tam nekdy nekoho videl tak se neptam tady..
pokud je to tam co jsem byl já před pár lety (3-4 roky), tak jsem to nikde ani neventiloval. Skála je kamenolom z hnoje a jištění se mi fuckt nelíbilo. Koneckonců v těch hnojích dát dobře nejt je celkem rébus. A nejty opatlaný transparentním silikonem můžou vypadat dobře, ovšem do tý doby než si člověk všimne, že se při zatížení ten silikon hejbe...dojistit to moc nejde a šutrovatá stráň pod tím...ale pro qvakery ráj. Dobrej jistič a helmy nutné - po vypadnutí s hrstí šutrů 2metry nad nýtem to lítalo všude, parťáka nevyjímaje. Kdo chce, ten si to najde, ale druhý Roviště z toho fuckt nebude.
Francku můžeš mi prosím tě napsat na mail? Sorry za to "odtajnění", ta skála mě láká skoro tři roky, ale pro ten rozlámanej charakter se mi k ní ani moc nechtělo chodit.. Rock17@centrum.cz díky
pokud je to tam co jsem byl já před pár lety (3-4 roky), tak jsem to nikde ani neventiloval. Skála je kamenolom z hnoje a jištění se mi fuckt nelíbilo. Koneckonců v těch hnojích dát dobře nejt je celkem rébus. A nejty opatlaný transparentním silikonem můžou vypadat dobře, ovšem do tý doby než si člověk všimne, že se při zatížení ten silikon hejbe...dojistit to moc nejde a šutrovatá stráň pod tím...ale pro qvakery ráj. Dobrej jistič a helmy nutné - po vypadnutí s hrstí šutrů 2metry nad nýtem to lítalo všude, parťáka nevyjímaje. Kdo chce, ten si to najde, ale druhý Roviště z toho fuckt nebude.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.