Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 43.Výšek 10077 44.Hyžný 10069 45.Winter 10054 Bouldry: 43.Jeliga 9203 44.Zítková 9200 45.Ježek 9200 Hory: 8.Zaoral 5927 9.Nešťák 5095 10.Hess 4095
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English výskové práce 18.02.2013 Ahoj,chtěl bych zkusit dělat výškové práce a chtěl bych se zeptat,pokud tady s tím má někdo zkušenosti,tak jaký(uživí to,jak je to s časem,množství práce atd..?)Předem děkuji,za všechny odpovědi.
  Re: výskové práce 18.02.2013 Znám spoustu lidí co se tím dobře živí, znám spoustu lidí co se tím sotva uživí. Záleží jak budeš po
    Re: výskové práce 19.02.2013 Ahoj přátelé horolezci,taky mám podobný problém.Hledám práci,která by se dobře skloubila s lezením.E
      Re: výskové práce 19.02.2013 čech a beloch aby pracoval? snad ne? serte na to na to tu mame pristehovalce :)
      Re: výskové práce 19.02.2013 Lezení se moc s vejškovkama nesnoubí. Když je hezky, musíš makat a když je ošklivě, tak jseš doma.
      Re: výskové práce 19.02.2013 s lezením se dobře doplnuje nějaká spíš odpočinková práce. abys mohl po práci pořádně trénovat a v p
        Re: výskové práce 19.02.2013 Vezmi si příklad z předsedy. Tak se to má dělat. Neohlížej se na nikoho a jdi do toho.
      Re: výskové práce 20.02.2013 Souhlasím s komentářem níže. Výškovky nemají s lezením společného prakticky nic a skloubit to s leze
      Re: výskové práce 20.02.2013 Je jedno jakou práci děláš. Hlavně ji dělat dobře a ohlidat si at ji dostanes zaplacenu. A asi lépe
        Re: výskové práce 20.02.2013 Jeste si rikam ze klidne i do te kolbenky clovek chodit muze, ale pak jsi limitovan pocty dnu dovole
          Re: výskové práce 20.02.2013 moudro padesát let staré: pro většinu sportů je jasnou nevýhodou těžká fyzická práce (horník, hutník
            Re: výskové práce 20.02.2013 To padesát let starý moudro sis vymyslel, že?
              Re: výskové práce 20.02.2013 ale né! to bylo fakt publikovaný. akorát jsem zapomněl kde (tuším že to bylo v nějakém svázaném ročn
  Re: výskové práce 20.02.2013 výškovky jsou skvělé, neznám nic lepšího. vylezeš na komín a vidíš daleko, daleko... větřík pofukuje
    Re: výskové práce 20.02.2013 Jo pánové,ale na jednu věc jste tady zapoměli.Když už to teda všechno napatláš,opravíš,natřeš,nebo u
      Re: výskové práce 25.05.2013 Takovej zmr*ů je víc v Liberci je zas Robert Hes..
Lano a mráz 18.02.2013 Ahoj. Mám doma jedno starší hodně zachovalé lano, na první pohled nepoškozené a funkční, ale viselo mě několik zim suché v nevytápěné kůlně. Nevíte, jestli dlouhodobý mráz s teplotami pod minus 10°C může mít vliv na bezpečnost? Jsou na to nějaké testy, zk
  Re: Lano a mráz 18.02.2013 Tak minimalne to lano bude stvrdlé a cvakání expresek dost obtížné, ale jestli to nechces na lezení
    Re: Lano a mráz 18.02.2013 tvrde? podla mojich skusenosti je odlezane lano prave naopak - prijemnesie
  Re: Lano a mráz 18.02.2013 Mráz nevadí. Co to ale je několik let? Co léto, nebyla kůlna nadmíru vyhřátá od slunce? To by vadilo
    Re: Lano a mráz 18.02.2013 tak nějak. dokonce bych řekl, že takové normální vyhřátí v kůlně nevadí, vadí (vadívalo?) UV, což v
Hrusovany u Brna 18.02.2013 Ahojte,
budu se stehovat do Hrusovan u Brna a mam dotaz ohledne moznosti lezeni v tomto meste a blizkem okoli (steny, boulder, skaly) diky za info
  Re: Hrusovany u Brna 18.02.2013 Město:-)Co se týče lezení tak to není úplně nejšťastnější volba. Na podzim Pálava a jinak Kras nebo
    Re: Hrusovany u Brna 18.02.2013 Konecne jsou Hrusovany mesto! Uz bylo na case. :)
    Re: Hrusovany u Brna 18.02.2013 Konecne jsou Hrusovany mesto! Uz bylo na case. :)
    Re: Ledolezení Alpy/Tatry 18.02.2013 tady se někomu splašil refreš, zadrž chlape
  Re: Ledolezení Alpy/Tatry 18.02.2013 to miluju! poznej své město, svůj okres, svou vlast a pak až navštiv sovětský svaz!
d
    Re: Ledolezení Alpy/Tatry 18.02.2013 ty máš dost...
      Re: Ledolezení Alpy/Tatry 18.02.2013 to nic.jenom Lukas B je kokot.
        Re: Ledolezení Alpy/Tatry 19.02.2013 To, že jako mlaďas nerozumiš klukovi ve středním věku, neznamená, že je kokot. K tématu soudím, že p
          Re: Ledolezení Alpy/Tatry 19.02.2013 Stredni vek? Kokota bych jeste vydejchal, ale stredni vek? To zni jak jednou nohou v hospicu, druhou
            Re: Ledolezení Alpy/Tatry 20.02.2013 to že mě hňupi mají za kokota fakt neřeším, střední věk, no, už jsem se se srovnal s tím že mi puber
              Re: Ledolezení Alpy/Tatry 20.02.2013 Jsem tě nějak už vůbec nepochopil. Nejdřív se mi zdálo, že je odmítáš řadit vedle sebe (jako že jde
  Re: Ledolezení Alpy/Tatry 23.02.2013 Bielovodská dolina v Tatrách je bez chyby...
Millet PRO LIGHT 27 vs Deuter Guide 18.02.2013 Cate, nema niekto skusenost s batohom Millet PRO LIGHT 27?
Myslim si ze je na nom teras dobra cena (60eur) a vypada celkom schopne:) Je mi jasne ze Deuter Guide je overena klasika, ale oplati sa don investovat skoro o polovicu viac minci(11
Pecka Rock Climbing Festival 2013 16.02.2013 Hi there,
I would like to invite you to come and enjoy in our 3rd edition of our Pecka Rock Climbing Festival.
More information on this address
Průvodce Boulderingu Vesec 15.02.2013 Ahoj lezci, chci se zeptat, zda někdo nevlastníte průvodce Libereckého Vesce - zdejších boulderů. Jsou vyprodané a byly vydané vloni nebo předloni, když se tam konaly boulderové závody. Byl bych moc rád, kdyby mi ho někdo půjčil alespoň oskenovat nebo tak
Nižný slavkovský zub 14.02.2013 Ahojte alpinisti. Neviete mi poradiť rozumný zostup z Nižného Slavkovského zubu?? Teraz nemyslím zostup od Kráľovského žľabu, ale skôr ma zaujíma, či sa dá cestami v tomto masíve zlaniť naspäť?? Napr. Penelopa, alebo Siesta. Vďaka
  Re: Nižný slavkovský zub 15.02.2013 Zlaniť sa da cestou Silvestrovske blues,štandy s mailonkami.
  Re: Bouldrové závody Hrušovany u Brna 13.02.2013 super, díky :) není po "l" měkký "i" ? :))
(chytrej co dělá stejný chyby
    Re: Bouldrové závody Hrušovany u Brna 13.02.2013 Asi máš pravdu, to je jedno :-)Psal jsem to ve spěchu
      Re: Bouldrové závody Hrušovany u Brna 16.02.2013 Skvělé,díky že sis s tím dal práci.
Trisezoni perak z pohledu vnejsi upravy 13.02.2013 Ahoj vsichni
Zhanim spacak - zima+stan, ostatni sezony pod sirak.
Rozhoduji se prakticky mezi Marmot Pinnacle Regular (oficialne zimni) a Sir Joseph Rimo 850 (oficialne trisezoni). Ideal by byl Sir Joseph Erratic Plus 1000,a le
  Re: Trisezoni perak z pohledu vnejsi upravy 13.02.2013 S těma spacákama co píšeš nemám zkušenost, ale můžu doporučit Warmpeace Explorer 900, který je z mat
    Re: Trisezoni perak z pohledu vnejsi upravy 13.02.2013 To uz sme zase na 10 000:(
      Re: Trisezoni perak z pohledu vnejsi upravy 13.02.2013 .. no a co čekáš. Kvalitní povrch stojí spoustu peněz a kvalitní peřák je sám o sobě taky drahá věc.
  Re: Trisezoni perak z pohledu vnejsi upravy 13.02.2013 Caute, ac nedam na perovku dopustit, tak perovy spacak jsem dal uz davno pryc a pouzivam kvalitni du
    Re: Trisezoni perak z pohledu vnejsi upravy 13.02.2013 Ja mam nejlepsi duty vlakno co kdy delala prima. Kdyz byl novej chrapal jsem v tom na snehu jen v me
  Re: Trisezoni perak z pohledu vnejsi upravy 13.02.2013 Ja mam asi triletou zkusenost s Rimo 850 a nerek bych, ze by ten spacak byl nejak nachylny na vlhkos
  Re: Trisezoni perak z pohledu vnejsi upravy 13.02.2013 ahoj,
používám taky převážně péřák. v létě starej duták.
pravda, pokud
    Re: Trisezoni perak z pohledu vnejsi upravy 14.02.2013 Starou celtu, která je prodyšná a nepromokavá? To nic není - já zas používám starou čutoru. Je lehká
  Re: Trisezoni perak z pohledu vnejsi upravy 13.02.2013 A co Warmpeace Viking 900? Jen ty nejlepší zkušenosti. V léte v zimě.
    Re: Trisezoni perak z pohledu vnejsi upravy 14.02.2013 Mám Eratic 1000+ a maximální spokojenost. spím v něm i v zimě na sněhu a bez žďárákunikdy nebyl prob
      Re: Trisezoni perak z pohledu vnejsi upravy 14.02.2013 Nakonec to ten Erratic plus 1000 vyhral. Drzte palce na obednavku;) Jediny kdo ted bude klepat kosu
      Re: Trisezoni perak z pohledu vnejsi upravy 15.02.2013 Přesně tento spacák jsem měl. Prodal jsem ho, protože byl do 90% výletů Evropě (zima Alpy, Tatry) úp
        Re: Trisezoni perak z pohledu vnejsi upravy 15.02.2013 Mnoje to holka no... Ty uz mrznes po ledovcich par desitek let, hadam ze vydrzis nekolikanasobne vet
        Re: Trisezoni perak z pohledu vnejsi upravy 16.02.2013 někdo mi tu na lezci prodal jetej Eratic 1000+ za dobrej peníz. zatím sem v něm spal v 0°C teplo jak
1
...
543
544
545
546
547
548
549
550
551
552
553
554
555
556
557
558
559
560
561
562
...
2263
Hrusovany u Brna Ahojte,
budu se stehovat do Hrusovan u Brna a mam dotaz ohledne moznosti lezeni v tomto meste a blizkem okoli (steny, boulder, skaly) diky za info michal 10:17:36 18.02.2013odpovědět
  Re: Hrusovany u Brna Město:-)Co se týče lezení tak to není úplně nejšťastnější volba. Na podzim Pálava a jinak Kras nebo Rakousko. Je tam taková malá, ale dobrá bouldrovka a to je asi tak všechno. Ale do Brna je to coby kamenem dohodil a dá se jet i do Břeclavi. Nicméně je dobrá hospoda hned v sousedství bouldrovky a má to na starosti místní lezecká legenda. Stejsi 12:28:51 18.02.2013odpovědět
    Re: Hrusovany u Brna Konecne jsou Hrusovany mesto! Uz bylo na case. :)
Slamak 12:56:00 18.02.2013odpovědět
    Re: Hrusovany u Brna Konecne jsou Hrusovany mesto! Uz bylo na case. :)
Slamak 14:41:23 18.02.2013odpovědět
  Re: Hrusovany u Brna tak tak...kras, moravský písky, Jevišovice, pálava na podzim...
boulder něco málo: https://www.facebook.com/ groups/153533667994384/photos/
kdyžtak ohledně stěny napiš h.kubicek@volny.cz
20:42:56 19.02.2013odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: