Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 26.Janošová 10352 27.M 10350 28.Čech 10331 Bouldry: 26.Jurečka 9775 27.Pail 9750 28.Ďurech 9706 Hory: 13.Černý 3878 14.Chomová 3836 15.Dörfl 3442
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English tlumič pádu 27.02.2013 Ahoj kamarádi, potřeboval bych trochu pomoct. Chci si udělat set na ferraty, klasický Ypsilonko, jak je popsaný v horolezecký abecedě, když je někde přístup přes ferratu, nebo příležitostně i jenom na ferratu. Ale nechci si kupovat některou z těch instant
  Re: tlumič pádu 27.02.2013 Zdar Borce, pec na vlastni "samodoma" zachycovace. Pac se ti hadam nepodari testnout optim
    Re: tlumič pádu 27.02.2013 Na tlumičích pádu bylo napsáno na jaký průměr lana jsou dělány, ale s těma dírkama a testem tlumení
      Re: tlumič pádu 28.02.2013 Loni jsem ho kupoval od Kongu, výhradní dovozce je Lanex Bolatice, na desce je napsáno jaký průměr l
  Re: tlumič pádu 27.02.2013 zkus se poptat v kamenych prodejnach, ci napsat dotaz do eshopu, jinak petzl dela set i s provlekaci
  Re: tlumič pádu 28.02.2013 tiez som niekde pocul ze samotny sa tlmic (dosticka s dierkami) predavat nemoze ... ale mavali to v
  Re: tlumič pádu 28.02.2013 Ahoj, na Aukru jsou K karabiny za cca 150 kč. Automatiky, pěkný nový. Desku koupiš od Uzlare a smyci
    Re: tlumič pádu 28.02.2013 Kamarád to také zkoušel a stejné zkušenosti. Ale pádový faktor 1-2 je pro ferata set zřejmě malý, mu
      Re: tlumič pádu 28.02.2013 Už si to přesně nepamatuju, ale na sílu, jakou musíš tahat za lano, aby proklouzlo v brzdě je norma.
    Re: tlumič pádu 01.03.2013 OPRAVA :
ten tlmic padu - teda lanova desticka - sa m o z e podla vyrobcu pouzivat na fe
  Re: prophet 27.02.2013 Zkus Psyche 2 steepedge.com/all-films/rock-climbing/psyche-ii.html
    Re: prophet 27.02.2013 a nejde to nikde stáhnout,dikes
Kežmarák 27.02.2013 Nevite nekdo, jake jsou podminky v malem kezmaraku? Weberovka, leve ypsilon,..
  Re: Kežmarák 27.02.2013 nevím konkrétně, ale obecně jsou Tatry zakydaný jak Alpamayo.
Deníček 26.02.2013 Jestli je někdo, koho zajímá kde jsem a co lezl, tak se odteď může kouknout bud na 8a.nu ale hlavně sendage.com . Co jsem zatím otestoval, tak pro mě nejlepší "deníček". Až se páni z lezce umoudří a začnou něco s celým lezcem dělat, možná se zas
Bolest prstu 26.02.2013 Ahoj, nemáte někdo zkušenost s bolestí poutek A2 u prostředníčku a prsteníčku. Zánět tam není, natržené taky ne.
Bolí jen na tlak (když na to sám zmáčknu), a když prsty trochu víc přemůžu tak pak i při prolamování. Ale většinou až druhý den.
  Re: Bolest prstu 26.02.2013 No na to moc věcí asi nebude, chce to asi pauzu, když jem začínal lézt měl jsem stejný problém a zku
    Re: Bolest prstu 26.02.2013 Já měl bolavou šlachu na prostředníčku a tejpování vůbec nepomáhalo, jen se to horšilo. Zašel jsem z
      Re: Bolest prstu 28.02.2013 A já měl taky problémy, taky jsem zašel za Hebelkou, taky mi ukázal zánět, ale naopak radil tapovat,
  Re: Bolest prstu 26.02.2013 Delší dobu na rozlezení a zahřátí. V kolmém a mírně převislém obliny. Madla v převise. A průběžně ma
    Re: Bolest prstu 26.02.2013 Díky oběma, rest už jsem vyzkoušel. Zkusím tedy ten proaktivní přístup.. Už se mi to stalo kdysi, a
  Re: Bolest prstu 26.02.2013 Pokud bolí jedno specifické místo při tlaku na něj, a nahmatáš-li tam bulku, tak by to mohl být i ga
  Re: Bolest prstu 26.02.2013 Stává se mi to pravidlně, většinou to byly malé lišty na sluníčku:) Začni kvalitně tejpovat a prst š
    Re: Bolest prstu 27.02.2013 Ještě bych začal mazat nějakým nesteroidním antirevmatikem, mně se osvědčil Voltaren. K tomu tejpová
  Re: Bolest prstu 26.02.2013 ganja mast
  Re: Bolest prstu 26.02.2013 DEJ SI PAUZU, DEJ SI KITEKAT!
    Re: Bolest prstu 27.02.2013 No někde jsem vyčetl(asi tady na lezci, už nevím), že na tohle pomáhá střídal ledování cca 5min. a p
  Re: Bolest prstu 27.02.2013 Já tohle měl víc jak před rokem, drželo se mě to snad půl roku. Zajdi k Hebelkovi, určitě to bude ch
Hrana weberovky 25.02.2013 Ahoj, neví někdo jestli jsou v Hraně weberovky nějaké pevné štandy nebo je to celé po vlastním?
  Re: Hrana weberovky 26.02.2013 Jsou tam skoby, na standech semtam i dve myslim, ale betonove standy jak ve weberovce necekej.
    Re: Hrana weberovky 26.02.2013 aktuální stav nevím. ale lezl jsem to v létě i v zimě (před patnácti lety, - fuj to to letí) a nemus
  Re: Hrana weberovky 26.02.2013 Ve Webrovce jsou nejmin 4 roky retezy. V zime se blbe hledaj, byvaji zapadane snehem.
    Re: Hrana weberovky 26.02.2013 ..nikoliv však na její hraně.
      Re: Hrana weberovky 26.02.2013 Jj, to jsem pochopil, že je řeč čistě o weberovce, nikoliv o hraně. V hraně jsou zkrátka zřejmě jen
        Re: Hrana weberovky 26.02.2013 náhodou, hrana Weberovky je super. si vzpomínám, jak celá zfanatizovaná brnčála ráno od pěti čuměla
    Re: Hrana weberovky 26.02.2013 Ta pamet je fakt sfina, ty retezy jsou tam min. 12 let!
Jde zpětně poznat ošetření lana? 25.02.2013 Nazdar, mám možnost výhodné koupě nového lana( jedná se o výhru v soutěži), ale majitel strhl cedulku. A mě teď zajímá jestli jde u lana (Tendon) zpětně zjistit zda je ošetřeno či nikoliv. Tušíte někdo?
  Re: Jde zpětně poznat ošetření lana? 25.02.2013 Lano s complete shieldem bývá takové zasyflené většinou. Jako bys ho postříkal lakem. Nevím však, zd
    Re: Jde zpětně poznat ošetření lana? 26.02.2013 Lano ošetřené teflonem plave. Hoď panenku do vody a pokud po dvou hodinách bude ještě plavat tak tam
      Re: Jde zpětně poznat ošetření lana? 26.02.2013 Díky :) vyzkouším
epictv.com 25.02.2013 Zdarec, momentalne je na epictv.com mesicni clenstvi zdarma, nemusite se ani registrovat, staci propojit s FB...
je tam hromada super lezeckych filmu v dobre kvalite, napr. skvele britske filmy od hot aches, atd.
zadarmo no n
  Re: epictv.com 26.02.2013 a nevíš, kde by se daly sehnat český titulky? Potřebovala bych hlavně k improve your climbing..
    Re: epictv.com 26.02.2013 cece tak to nevim... otazka je pokud vubec nejake existuji :(
Diplomová práce - prosba o pomoc 24.02.2013 Ahoj, nemá to nic společného s lezením, nicméně píšu diplomku na téma "Využití sociálních médií v náboru nových zaměstnanců" a chtěla bych vás poprosit o pomoc s krátkým - maximálně dvouminutovým dotazníkem na toto téma. Zajímá mě osobní názor,
  Re: Diplomová práce - prosba o pomoc 24.02.2013 Ach, zase jedna, co ji harasi ve vezi....
    Re: Diplomová práce - prosba o pomoc 25.02.2013 Klid, klikat nemusis. Je to rychly a je to pro prima lezkyni :)
      Re: Diplomová práce - prosba o pomoc 25.02.2013 chtěl jsem pomoci a dotazník vyplnit, ale skončil jsem hned u první otázky, protože mi tam chyběla j
        Re: Diplomová práce - prosba o pomoc 25.02.2013 Stejně jako předřečníkovi mi chyběla možnost žádné u první otázky. Takto tudíž nemůže pomoci zodpově
          Re: Diplomová práce - prosba o pomoc 25.02.2013 Tak to ste skoncili dobre :) Protoze je to o socialnich sitich ;)
            Re: Diplomová práce - prosba o pomoc 25.02.2013 Chlapci vy jste dobrý jelimani :-)) Pokud, žadnou nepoužíváte tak nic nezaškrtávejte, ne?
              Re: Diplomová práce - prosba o pomoc 25.02.2013 Sam si jeliman:) nejde to...
            Re: Diplomová práce - prosba o pomoc 25.02.2013 Myslis, ze k socialnim sitim se muzou vyjadrovat jen ti, kteri je momentalne pouzivaji? To by pak vy
        Re: Diplomová práce - prosba o pomoc 25.02.2013 V klidu, tam se dalo napsat takovejch kravin ... :)
  Re: Diplomová práce - prosba o pomoc 25.02.2013 Dredy - to bude nejaka smazacka? A studuje? Bozee.. Ale zase dobry bandasky noo..
  Re: Diplomová práce - prosba o pomoc 25.02.2013 Možná by bylo fajn uvést Tvojí identitu dříve, než dotazník vyplníme. Ne až potom...
Džebel Šams - 3070m. OMAN 24.02.2013 Ahoj. Máte někdo zkušenosti s nejvyšší horou Ománu? Je možné se na ni dostat (na vrcholku jsou snad nějaké vojenské budovy)?? Uvítám každou radu či odkaz na užitečné informace. Díky Lenka :-)
  Re: Džebel Šams - 3070m. OMAN 28.02.2013 Vrchol je obsazen armádou. Dostaneš se jen ke kontrolnímu stanovišti cca 300m (?) pod vrcholem. Ale
1
...
540
541
542
543
544
545
546
547
548
549
550
551
552
553
554
555
556
557
558
559
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: