Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 16.Pail 10603 17.Šofránko 10585 18.Kolomazník 10550 Bouldry: 16.Šípek 10075 17.Košťál 10050 18.Chytil 10025 Hory: 19.Petr 3170 20.Nešvera 3129 21.Novák 2688
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English prophet 27.02.2013 ahoj,shaním film The Prophet od Lea Houldinga,nevíte o něm někdo...
  Re: prophet 27.02.2013 Zkus Psyche 2 steepedge.com/all-films/rock-climbing/psyche-ii.html
    Re: prophet 27.02.2013 a nejde to nikde stáhnout,dikes
Kežmarák 27.02.2013 Nevite nekdo, jake jsou podminky v malem kezmaraku? Weberovka, leve ypsilon,..
  Re: Kežmarák 27.02.2013 nevím konkrétně, ale obecně jsou Tatry zakydaný jak Alpamayo.
Deníček 26.02.2013 Jestli je někdo, koho zajímá kde jsem a co lezl, tak se odteď může kouknout bud na 8a.nu ale hlavně sendage.com . Co jsem zatím otestoval, tak pro mě nejlepší "deníček". Až se páni z lezce umoudří a začnou něco s celým lezcem dělat, možná se zas
Bolest prstu 26.02.2013 Ahoj, nemáte někdo zkušenost s bolestí poutek A2 u prostředníčku a prsteníčku. Zánět tam není, natržené taky ne.
Bolí jen na tlak (když na to sám zmáčknu), a když prsty trochu víc přemůžu tak pak i při prolamování. Ale většinou až druhý den.
  Re: Bolest prstu 26.02.2013 No na to moc věcí asi nebude, chce to asi pauzu, když jem začínal lézt měl jsem stejný problém a zku
    Re: Bolest prstu 26.02.2013 Já měl bolavou šlachu na prostředníčku a tejpování vůbec nepomáhalo, jen se to horšilo. Zašel jsem z
      Re: Bolest prstu 28.02.2013 A já měl taky problémy, taky jsem zašel za Hebelkou, taky mi ukázal zánět, ale naopak radil tapovat,
  Re: Bolest prstu 26.02.2013 Delší dobu na rozlezení a zahřátí. V kolmém a mírně převislém obliny. Madla v převise. A průběžně ma
    Re: Bolest prstu 26.02.2013 Díky oběma, rest už jsem vyzkoušel. Zkusím tedy ten proaktivní přístup.. Už se mi to stalo kdysi, a
  Re: Bolest prstu 26.02.2013 Pokud bolí jedno specifické místo při tlaku na něj, a nahmatáš-li tam bulku, tak by to mohl být i ga
  Re: Bolest prstu 26.02.2013 Stává se mi to pravidlně, většinou to byly malé lišty na sluníčku:) Začni kvalitně tejpovat a prst š
    Re: Bolest prstu 27.02.2013 Ještě bych začal mazat nějakým nesteroidním antirevmatikem, mně se osvědčil Voltaren. K tomu tejpová
  Re: Bolest prstu 26.02.2013 ganja mast
  Re: Bolest prstu 26.02.2013 DEJ SI PAUZU, DEJ SI KITEKAT!
    Re: Bolest prstu 27.02.2013 No někde jsem vyčetl(asi tady na lezci, už nevím), že na tohle pomáhá střídal ledování cca 5min. a p
  Re: Bolest prstu 27.02.2013 Já tohle měl víc jak před rokem, drželo se mě to snad půl roku. Zajdi k Hebelkovi, určitě to bude ch
Hrana weberovky 25.02.2013 Ahoj, neví někdo jestli jsou v Hraně weberovky nějaké pevné štandy nebo je to celé po vlastním?
  Re: Hrana weberovky 26.02.2013 Jsou tam skoby, na standech semtam i dve myslim, ale betonove standy jak ve weberovce necekej.
    Re: Hrana weberovky 26.02.2013 aktuální stav nevím. ale lezl jsem to v létě i v zimě (před patnácti lety, - fuj to to letí) a nemus
  Re: Hrana weberovky 26.02.2013 Ve Webrovce jsou nejmin 4 roky retezy. V zime se blbe hledaj, byvaji zapadane snehem.
    Re: Hrana weberovky 26.02.2013 ..nikoliv však na její hraně.
      Re: Hrana weberovky 26.02.2013 Jj, to jsem pochopil, že je řeč čistě o weberovce, nikoliv o hraně. V hraně jsou zkrátka zřejmě jen
        Re: Hrana weberovky 26.02.2013 náhodou, hrana Weberovky je super. si vzpomínám, jak celá zfanatizovaná brnčála ráno od pěti čuměla
    Re: Hrana weberovky 26.02.2013 Ta pamet je fakt sfina, ty retezy jsou tam min. 12 let!
Jde zpětně poznat ošetření lana? 25.02.2013 Nazdar, mám možnost výhodné koupě nového lana( jedná se o výhru v soutěži), ale majitel strhl cedulku. A mě teď zajímá jestli jde u lana (Tendon) zpětně zjistit zda je ošetřeno či nikoliv. Tušíte někdo?
  Re: Jde zpětně poznat ošetření lana? 25.02.2013 Lano s complete shieldem bývá takové zasyflené většinou. Jako bys ho postříkal lakem. Nevím však, zd
    Re: Jde zpětně poznat ošetření lana? 26.02.2013 Lano ošetřené teflonem plave. Hoď panenku do vody a pokud po dvou hodinách bude ještě plavat tak tam
      Re: Jde zpětně poznat ošetření lana? 26.02.2013 Díky :) vyzkouším
epictv.com 25.02.2013 Zdarec, momentalne je na epictv.com mesicni clenstvi zdarma, nemusite se ani registrovat, staci propojit s FB...
je tam hromada super lezeckych filmu v dobre kvalite, napr. skvele britske filmy od hot aches, atd.
zadarmo no n
  Re: epictv.com 26.02.2013 a nevíš, kde by se daly sehnat český titulky? Potřebovala bych hlavně k improve your climbing..
    Re: epictv.com 26.02.2013 cece tak to nevim... otazka je pokud vubec nejake existuji :(
Diplomová práce - prosba o pomoc 24.02.2013 Ahoj, nemá to nic společného s lezením, nicméně píšu diplomku na téma "Využití sociálních médií v náboru nových zaměstnanců" a chtěla bych vás poprosit o pomoc s krátkým - maximálně dvouminutovým dotazníkem na toto téma. Zajímá mě osobní názor,
  Re: Diplomová práce - prosba o pomoc 24.02.2013 Ach, zase jedna, co ji harasi ve vezi....
    Re: Diplomová práce - prosba o pomoc 25.02.2013 Klid, klikat nemusis. Je to rychly a je to pro prima lezkyni :)
      Re: Diplomová práce - prosba o pomoc 25.02.2013 chtěl jsem pomoci a dotazník vyplnit, ale skončil jsem hned u první otázky, protože mi tam chyběla j
        Re: Diplomová práce - prosba o pomoc 25.02.2013 Stejně jako předřečníkovi mi chyběla možnost žádné u první otázky. Takto tudíž nemůže pomoci zodpově
          Re: Diplomová práce - prosba o pomoc 25.02.2013 Tak to ste skoncili dobre :) Protoze je to o socialnich sitich ;)
            Re: Diplomová práce - prosba o pomoc 25.02.2013 Chlapci vy jste dobrý jelimani :-)) Pokud, žadnou nepoužíváte tak nic nezaškrtávejte, ne?
              Re: Diplomová práce - prosba o pomoc 25.02.2013 Sam si jeliman:) nejde to...
            Re: Diplomová práce - prosba o pomoc 25.02.2013 Myslis, ze k socialnim sitim se muzou vyjadrovat jen ti, kteri je momentalne pouzivaji? To by pak vy
        Re: Diplomová práce - prosba o pomoc 25.02.2013 V klidu, tam se dalo napsat takovejch kravin ... :)
  Re: Diplomová práce - prosba o pomoc 25.02.2013 Dredy - to bude nejaka smazacka? A studuje? Bozee.. Ale zase dobry bandasky noo..
  Re: Diplomová práce - prosba o pomoc 25.02.2013 Možná by bylo fajn uvést Tvojí identitu dříve, než dotazník vyplníme. Ne až potom...
Džebel Šams - 3070m. OMAN 24.02.2013 Ahoj. Máte někdo zkušenosti s nejvyšší horou Ománu? Je možné se na ni dostat (na vrcholku jsou snad nějaké vojenské budovy)?? Uvítám každou radu či odkaz na užitečné informace. Díky Lenka :-)
  Re: Džebel Šams - 3070m. OMAN 28.02.2013 Vrchol je obsazen armádou. Dostaneš se jen ke kontrolnímu stanovišti cca 300m (?) pod vrcholem. Ale
  Re: Boulder X 23.02.2013 Tak jestli dorazil Adam, tak je asi po závodu, ne? Nebo je snad někdo napnutej, kdo vyhraje?
    Re: Boulder X 23.02.2013 1. Adam + Nelly, 2. Štěpán Stráník + Peťa Růžičková, 3. Martin Stráník + Zuzka Ulrichová
1
...
540
541
542
543
544
545
546
547
548
549
550
551
552
553
554
555
556
557
558
559
...
2263
Diplomová práce - prosba o pomoc Ahoj, nemá to nic společného s lezením, nicméně píšu diplomku na téma "Využití sociálních médií v náboru nových zaměstnanců" a chtěla bych vás poprosit o pomoc s krátkým - maximálně dvouminutovým dotazníkem na toto téma. Zajímá mě osobní názor, nic víc. Výsledky na požádání ráda poskytnu.Email uvádím na konci dotazníku. Díky!(odstranit mezery)
https://docs.google.com/ forms/d/1nxJQzcIuQQrW2kbuXsOYGxx97jSl089rn1zciwzV-d8/ viewform
14:39:08 24.02.2013odpovědět
  Re: Diplomová práce - prosba o pomoc Ach, zase jedna, co ji harasi ve vezi.... Martas. 19:23:39 24.02.2013odpovědět
    Re: Diplomová práce - prosba o pomoc Klid, klikat nemusis. Je to rychly a je to pro prima lezkyni :) O. 14:29:05 25.02.2013odpovědět
      Re: Diplomová práce - prosba o pomoc chtěl jsem pomoci a dotazník vyplnit, ale skončil jsem hned u první otázky, protože mi tam chyběla jako jedna z možností odpovědi "žádné"..takže děkuji pěkně, nechci a tfuj! ivan 14:59:47 25.02.2013odpovědět
        Re: Diplomová práce - prosba o pomoc Stejně jako předřečníkovi mi chyběla možnost žádné u první otázky. Takto tudíž nemůže pomoci zodpovědět základní otázku tématu diplomové práce. Bee 15:16:26 25.02.2013odpovědět
          Re: Diplomová práce - prosba o pomoc Tak to ste skoncili dobre :) Protoze je to o socialnich sitich ;) O. 15:41:57 25.02.2013odpovědět
            Re: Diplomová práce - prosba o pomoc Chlapci vy jste dobrý jelimani :-)) Pokud, žadnou nepoužíváte tak nic nezaškrtávejte, ne? 15:49:10 25.02.2013odpovědět
              Re: Diplomová práce - prosba o pomoc Sam si jeliman:) nejde to... 15:55:57 25.02.2013odpovědět
            Re: Diplomová práce - prosba o pomoc Myslis, ze k socialnim sitim se muzou vyjadrovat jen ti, kteri je momentalne pouzivaji? To by pak vysledky co se tyka pozitivniho vztahu k socialnim sitim byly znacne nadhodnoceny. 19:29:12 25.02.2013odpovědět
        Re: Diplomová práce - prosba o pomoc V klidu, tam se dalo napsat takovejch kravin ... :) 23:27:22 25.02.2013odpovědět
  Re: Diplomová práce - prosba o pomoc Dredy - to bude nejaka smazacka? A studuje? Bozee.. Ale zase dobry bandasky noo.. Pepicek Quintin 22:42:40 25.02.2013odpovědět
  Re: Diplomová práce - prosba o pomoc Možná by bylo fajn uvést Tvojí identitu dříve, než dotazník vyplníme. Ne až potom... 22:54:34 25.02.2013odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: