Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 13.Smetanová 10887 14.Novák 10787 15.Lebloch 10647 Bouldry: 13.Břicháček 10175 14.Vaňous 10103 15.Šípek 10075 Hory: 10.Hess 4095 11.Zvonková 4029 12.Černý 3878
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Jde zpětně poznat ošetření lana? 25.02.2013 Nazdar, mám možnost výhodné koupě nového lana( jedná se o výhru v soutěži), ale majitel strhl cedulku. A mě teď zajímá jestli jde u lana (Tendon) zpětně zjistit zda je ošetřeno či nikoliv. Tušíte někdo?
  Re: Jde zpětně poznat ošetření lana? 25.02.2013 Lano s complete shieldem bývá takové zasyflené většinou. Jako bys ho postříkal lakem. Nevím však, zd
    Re: Jde zpětně poznat ošetření lana? 26.02.2013 Lano ošetřené teflonem plave. Hoď panenku do vody a pokud po dvou hodinách bude ještě plavat tak tam
      Re: Jde zpětně poznat ošetření lana? 26.02.2013 Díky :) vyzkouším
epictv.com 25.02.2013 Zdarec, momentalne je na epictv.com mesicni clenstvi zdarma, nemusite se ani registrovat, staci propojit s FB...
je tam hromada super lezeckych filmu v dobre kvalite, napr. skvele britske filmy od hot aches, atd.
zadarmo no n
  Re: epictv.com 26.02.2013 a nevíš, kde by se daly sehnat český titulky? Potřebovala bych hlavně k improve your climbing..
    Re: epictv.com 26.02.2013 cece tak to nevim... otazka je pokud vubec nejake existuji :(
Diplomová práce - prosba o pomoc 24.02.2013 Ahoj, nemá to nic společného s lezením, nicméně píšu diplomku na téma "Využití sociálních médií v náboru nových zaměstnanců" a chtěla bych vás poprosit o pomoc s krátkým - maximálně dvouminutovým dotazníkem na toto téma. Zajímá mě osobní názor,
  Re: Diplomová práce - prosba o pomoc 24.02.2013 Ach, zase jedna, co ji harasi ve vezi....
    Re: Diplomová práce - prosba o pomoc 25.02.2013 Klid, klikat nemusis. Je to rychly a je to pro prima lezkyni :)
      Re: Diplomová práce - prosba o pomoc 25.02.2013 chtěl jsem pomoci a dotazník vyplnit, ale skončil jsem hned u první otázky, protože mi tam chyběla j
        Re: Diplomová práce - prosba o pomoc 25.02.2013 Stejně jako předřečníkovi mi chyběla možnost žádné u první otázky. Takto tudíž nemůže pomoci zodpově
          Re: Diplomová práce - prosba o pomoc 25.02.2013 Tak to ste skoncili dobre :) Protoze je to o socialnich sitich ;)
            Re: Diplomová práce - prosba o pomoc 25.02.2013 Chlapci vy jste dobrý jelimani :-)) Pokud, žadnou nepoužíváte tak nic nezaškrtávejte, ne?
              Re: Diplomová práce - prosba o pomoc 25.02.2013 Sam si jeliman:) nejde to...
            Re: Diplomová práce - prosba o pomoc 25.02.2013 Myslis, ze k socialnim sitim se muzou vyjadrovat jen ti, kteri je momentalne pouzivaji? To by pak vy
        Re: Diplomová práce - prosba o pomoc 25.02.2013 V klidu, tam se dalo napsat takovejch kravin ... :)
  Re: Diplomová práce - prosba o pomoc 25.02.2013 Dredy - to bude nejaka smazacka? A studuje? Bozee.. Ale zase dobry bandasky noo..
  Re: Diplomová práce - prosba o pomoc 25.02.2013 Možná by bylo fajn uvést Tvojí identitu dříve, než dotazník vyplníme. Ne až potom...
Džebel Šams - 3070m. OMAN 24.02.2013 Ahoj. Máte někdo zkušenosti s nejvyšší horou Ománu? Je možné se na ni dostat (na vrcholku jsou snad nějaké vojenské budovy)?? Uvítám každou radu či odkaz na užitečné informace. Díky Lenka :-)
  Re: Džebel Šams - 3070m. OMAN 28.02.2013 Vrchol je obsazen armádou. Dostaneš se jen ke kontrolnímu stanovišti cca 300m (?) pod vrcholem. Ale
  Re: Boulder X 23.02.2013 Tak jestli dorazil Adam, tak je asi po závodu, ne? Nebo je snad někdo napnutej, kdo vyhraje?
    Re: Boulder X 23.02.2013 1. Adam + Nelly, 2. Štěpán Stráník + Peťa Růžičková, 3. Martin Stráník + Zuzka Ulrichová
Eiger 23.02.2013 Ahoj, sháním kontakt na někoho, koho se týká tato zpráva - pro připravované výroční eigerovské povídání. Děkuji za pomoc.
V lednu 1999 přichází od Eigeru hlášení, že čtyři čeští horolezci jsou ve stěně už pět dní. Další člen družstva je na
La sportiva tarantula 22.02.2013 Ahoj všem,
jsem právě před koupí svých druhých lezeček :-) uvažuju nad La sportiva tarantula (suchý zip) Je to dobrá volba ?
Máte s nima někdo zkušenosti ? Samozřejmě beru, že mi musí padnout jako ulité.
Díky
  Re: La sportiva tarantula 22.02.2013 Ahoj,
mám je, ale příliš spokojený nejsem. Drží dobře, ale... Nevyhovuje mi tvar špič
  Re: La sportiva tarantula 22.02.2013 Záleží, na co je chceš, jakou máš nohu. Mně ale třeba spolu s modelem Mantis přijdou jako takové tro
  Re: La sportiva tarantula 22.02.2013 Doporucuju vyzkouset Miury, pro mne nej lezka.. Zadny mne nikdy tak nesedly, a to jsem za svy lezeni
    Re: La sportiva tarantula 22.02.2013 To jsou relativně softmoverský lezačky.
Pokud chceš podobnou cenovou skupinu, ale lepší leza
Hohenzollernhaus 21.02.2013 Zdravím. Mám prosbu - nebyli jste někdo (nebo nevíte o někom kdo byl) v zimě na skialpech na chatě Hohenzollernhaus v Otztlaských Alpách v Rakousku? Jde mi o to, jestli je winterraum určitě otevřený, jestli se dá okolo nějak bezpečně pochodit na lyžích a
Stolpih 21.02.2013 pošlete mi fotky annakr4@wp.pl
Ledy Stolpih 21.02.2013 Ahoj,
nevíte prosím někdo jak to vypadá s ledy v Jizerkách? Štolpich a Kozí lom?
Dík
  Re: Ledy Stolpih 21.02.2013 Ahoj byl jsem v udolí štolpichu v sobotu ledy celkem natáté, přístup celkem dobrý dalo se v botech!<
    Re: Ledy Stolpih 21.02.2013 pošlete mi fotky ? annakr4@wp.pl
1
...
541
542
543
544
545
546
547
548
549
550
551
552
553
554
555
556
557
558
559
560
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: